Branża eventowa w Polsce to coraz prężniej rozwijająca się gałąź gospodarki. Coraz więcej imprez, targów i wystaw organizowanych jest na terenie naszego kraju, a przedsięwzięcia te niczym nie dobiegają od tych zagranicznych. Z roku na rok powstaje także coraz więcej obiektów eventowych, hoteli, a także firm specjalizującej się w tej dziedzinie. Nic więc dziwnego, że wydawnictwo Exem po raz kolejny zajęło się przygotowaniem event katalogu – rocznika ze zbiorem najciekawszych informacji na temat branży i jej rozwoju w 2015 roku.

Exem to specjalistyczne wydawnictwo znane przede wszystkim ze swego serwisu Event Platforma, a także wydawanego rok rocznie event katalogu. W tym roku nie mogło być inaczej. Rozwijająca się branża po raz kolejny skłoniła do wydania tej ciekawej publikacji.

Czym jest event katalog? To przede wszystkim zbiór najciekawszych, niekonwencjonalnych i oryginalnych usług eventowych, a także obiektów konferencyjnych w kraju. Dzięki tej publikacji czytelnicy, w tym także organizatorzy branżowych imprez, mają możliwość w łatwy sposób zaplanować wydarzenie szyte na miarę własnych oczekiwań i możliwości.

grafika_do_art

Event katalog to świetny dowód na to jak bardzo optymistycznie wygląda przyszłość polskiej branży eventowej. Z publikacji dowiedzieć możemy się bowiem, że firmy nieprzerwanie pragną inwestować w eventy i mają pomysły na biznes w tym sektorze. To także świetny dowód na to, że w branży nie brakuje kreatywności i inwencji.

Rocznik przy każdej kolejnej edycji cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno odbiorców papierowej, jak i wirtualnej wersji publikacji. Średnio katalog dociera do 20 tysięcy internautów, jednak w tym roku, dzięki współpracy z nowymi partnerami branżowymi event katalog trafi w ręce ponad 30 tysięcy biznesowych odbiorców.

Jak mówią przedstawiciele wydawcy katalogu – Katalog z roku na rok prezentuje coraz szerszą ofertę, bo wachlarz usług i możliwości polskiej branży jest naprawdę imponujący. Jesteśmy dumni, iż będzie to już piąty rok w którym stymulujemy rozwój event marketingu w Polsce i dostarczamy czytelnikom cennych narzędzi, ułatwiającym im codzienną pracę. Wierzymy, że kolejna edycja katalogu będzie jeszcze obszerniejsza i lada moment czeka nas prawdziwy eventowy boom!

Event katalog 2015 dostępny będzie w wersji drukowanej, a także internetowej po wcześniejszym zgłoszeniu poprzez adres [email protected].

obiekty_eventowe_2015_mk

INFORMACJA PRASOWA