Umowa na wyłączność z EXPO MAZURY to kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych.

EXPO MAZURY to drugi co do wielkości w Polsce obiekt targowo-konferencyjny, położony w samym sercu Mazur – w Ostródzie. Nie bez przyczyny mówi się, iż jest to jedno z bardziej znanych miast turystycznych na Mazurach.

rrr

„Ostróda, wraz z malowniczymi jeziorami oraz lasami, to niezwykle atrakcyjne miejsce” – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering, która jest krajowym liderem na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych. „Niejednokrotnie już podkreślaliśmy, iż północ jawi nam się jako bardzo atrakcyjny region pod kątem organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Także i tu, w Ostródzie, dostrzegaliśmy szereg możliwości organizacyjnych w kontekście targów czy innych wydarzeń branżowych. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy na wyłączność z EXPO MAZURY” – dodaje Damian Wiatrak.

Współpraca dotyczy szeroko pojętych usług cateringowych. Na podpisanie umowy na wyłączność miało niewątpliwie wpływ doświadczenie zdobyte przez Deli Catering już podczas wcześniejszej współpracy z EXPO MAZURY.

„Fakt podpisania umowy to wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu DELI Catering. Podczas dotychczasowej współpracy daliśmy się poznać jako rzetelny i solidny partner” – mówi Damian Wiatrak. „Co ważne, fakt tak sformalizowanej kooperacji pozwoli na wspólne planowanie także działań promocyjnych, co zdecydowanie wpłynie na rozpoznawalność EXPO MAZURY, również w Polsce centralnej. Ta synergia działań pozwoli na równoległy rozwój obu marek” – podkreśla Damian Wiatrak.

Umowa na wyłączność z EXPO MAZURY to kolejny etap realizacji ekspansji Deli Catering w północnej części Polski. Niedawno firma poinformowała o otwarciu nowego oddziału w Gdyni. Warto dodać, że w dalszych planach spółki są także bazy produkcyjno-magazynowe na północy kraju oraz strategiczne alianse z miejscami eventowymi i halami targowymi.

INFORMACJA PRASOWA