Grupa Rezidor, która posiada już kilka obiektów konferencyjnych w naszym kraju, po okresie przestoju znów zaczyna inwestować w polskich miastach. Tym razem dwa hotele grupy powstaną w Świnoujściu i Zakopanem. Ich otwarcie nastąpi już za dwa lata.

Tak właśnie będzie wyglądał nowy hotel marki Radisson Blu w Świnoujściu / źródło: ehotelier.com
Tak właśnie będzie wyglądał nowy hotel marki Radisson Blu w Świnoujściu / źródło: ehotelier.com

Pod koniec 2016 roku Grupa Rezidor otworzy kolejny hotel, tym razem obiekt pod szyldem marki Radisson Blu stanie w Świnoujściu. Hotel odda do użytku 340 pokoi i powstanie w ramach inwestycji Baltic Park Molo. Hotel w Świnoujściu będzie unikatowy z wielu względów. Wyróżni go luksusowy standard pięciu gwiazdek, a także fakt iż stanie się pierwszym obiektem typu Resort w naszym kraju należącym do sieci Radisson.

Hotel do dyspozycji gości odda aż 340 pokoi, restaurację, klub muzyczny, siłownię oraz aquapark. Zaopatrzony zostanie również w jedno z największych centrów konferencyjnych na 1 000 osób.

Kolejny unikatowy obiekt Grupy Rezidor w Polsce to hotel pod szyldem marki Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem. W tym miejscu z kolei znajdzie się 158 pokoi i 68 apartamentów, restauracja, trzy bary, basen oraz centrum SPA. Atutem będzie oddana do użytku gości sala balowa oraz część konferencyjna o łącznej powierzchni 350 mkw.

Budowa obu hoteli oznacza wielki powrót Grupy Rezidor i kolejne ciekawe inwestycje. Hotele z pewnością wzbogacą ofertę konferencyjną i turystyczną tych miast, a także spowodują powstanie nowych miejsc pracy na lokalnym rynku. Ich otwarcie zaplanowane zostało na ostatni kwartał 2016 roku.