Nowe technologie szturmem wdzierają się do świata hotelarstwa. Mobilne aplikacje usprawniające korzystanie z usług czy rezerwacje on line nie są już dziś niczym zaskakującym. Z duchem czasu podąża również krakowski hotel Best Western Airport Balice, który poinformował o zamiarze inwestycji w nowoczesne technologie.

Dokładnie 1 września sieć Hilton będąca operatorem hotelu Best Western Airport Balice w Krakowie podpisała umowę z firmą Wind Mobile. Celem współpracy ma być wdrożenie rozwiązania iLumio w krakowskim hotelu konferencyjnym.

iLumio / źródło: vimeo.com
iLumio / źródło: vimeo.com

Czym jest iLumio? iLumio to nowatorski system, który służy do interaktywnej obsługi gości hotelowych. System ten umożliwia korzystanie z usług w hotelu. Niezbędna jest także aplikacja mobilna, której zainstalowanie w telefonie użytkowników, umożliwi dodatkowe możliwości oraz stały dostęp do rozrywek takich jak telewizja HD, internet, gry czy wypożyczalnia VOD. Jednym słowem system to innowacyjny sposób na usprawnienie i organizację pracy.

Z zawarcia umowy cieszą się również sami producenci systemu. Jak zaznaczył dyrektor działu iLumio, Łukasz Nowak, firma nie ukrywa, że współpraca z siecią Hilton to znakomita możliwość rozwoju.

Best Western Balice Airport
Best Western Balice Airport

Hotel Best Western Airport Balice jest dopiero w fazie budowy, a już teraz podejmuje pierwsze decyzje mające na celu usprawnić pracę obiektu. Hotel otwarty w przeciągu kilu miesięcy z pewnością będzie atrakcyjnym miejscem zarówno dla turystów jak i gości biznesowych. Dużym atutem będzie tu lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, ale także wszechstronna oferta i bogate wyposażenie. Nowoczesne rozwiązania iLumio z pewnością wpasują się w prezentowany gościom wysoki standard usług.