Zniżki w hotelach sieci Qubus obowiązywać będą do końca sierpnia będą one również dostępne na stronie internetowej sieci.  Należy zaznaczyć, że jest to kolejny etap promocji oferty cenowej Save & Stay, od kilku lat konsekwentnie rozwijanej przez Qubus Hotel.

Zniżki będą dochodzić nawet do 50 procent między innymi w hotelach Qubus we Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. To obiekty o zbliżonej charakterystyce. Mianowicie są one zlokalizowane w popularnych ośrodkach turystycznych, a ponadto oferują swym gościom podobny zakres usług. W Krakowie, jak i w Gdańsku goście hotelu mogą odbyć  rejsy specjalną Q-Łódką, która pozwala na szybki transport na Wawel czy Jarmark Dominikański.  Co więcej goście korzystać mogą z centrów odnowy biologicznej.

Co zrobić, alby skorzystać ze zniżki? To nic trudnego wystarczy jedynie zarezerwować pokój przynajmniej z 3-dniowym wyprzedzeniem, wykorzystując do tego stronę internetową Qubus Hotel. Przy czym należy pamiętać, iż taka rezerwacja jest bezzwrotna, stąd też mamy możliwość oferowania najniższych stawek w Internecie.