Hotel Sofitel Warsaw Victoria, należący do luksusowej, francuskiej sieci obiektów konferencyjnych Sofitel zaskoczył swych gości nowatorskim i innowacyjnym rozwiązaniem. Po zakończonych pracach renowacyjnych w centrum konferencyjnym, wprowadzono dedykowaną gościom biznesowym ofertę o nazwie InspiredMeetings.

Sofitel Warsaw Victoria wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swych gości zajął się renowacją wnętrz. W ubiegłym roku odmieniono wnętrza pokoi, lobby, recepcji oraz dwóch restauracji Kitchen Gallery i Le Victoria Brasserie Moderne. W tym roku natomiast wyremontowano sale konferencyjne i salę balową.

Wraz z końcem prac nad pomieszczeniami szkoleniowymi, czyli we wrześniu tego roku, wprowadzona została także nowa oferta dedykowana gościom biznesowym o nazwie InspiredMeetings.

inspiredmeetings

Czym jest InspiredMeetings? Ta usługa polega na kompleksowym planowaniu, przygotowywaniu i organizowaniu spotkań branżowych, konferencji, warsztatów, bankietów czy szkoleń. Doświadczony zespół hotelowych pracowników dopracowując każdy detal jest w stanie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb gości i zorganizować spotkanie na najwyższym poziomie. Nowa usługa dostępna jest w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie od września.