Osoby organizujące konferencje coraz częściej decydują się na obiekty położone z dala od dużych miast. W tej roli świetnie sprawdzają się ośrodki znajdujące się w kurortach uzdrowiskowych, które łączą ze sobą ciszę i spokój, a dodatkowo znacząco wpływają na poprawę samopoczucia i kondycji zdrowotnej wszystkich uczestników.

ERI8068

W Polsce znajduje się aż 45 miejscowości posiadających status uzdrowiska, a w nich dziesiątki obiektów udostępniają sale przygotowane specjalnie do organizowania wszelkiego rodzaju konferencji. Organizując spotkanie w jednym z takich obiektów nie tylko można mieć pewność prawidłowego przebiegu wydarzenia, ale także korzystać z wszelkich dobrodziejstw oferowanych przez miejscowości uzdrowiskowe, bogate w naturalne czynniki lecznicze, takie jak wody mineralne czy właściwości klimatyczne.

W samym województwie dolnośląskim znajduje się aż 11 uzdrowisk, a wśród nich Polanica-Zdrój – malownicza miejscowość położona w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, którą z jednej strony otaczają Góry Stołowe, a z drugiej Góry Bystrzyckie. W mieście znajduje się wiele obiektów, w których z powodzeniem można zorganizować i sprawnie przeprowadzić konferencję.

new3

Decydując się na zorganizowanie konferencji w Polanicy-Zdrój warto zastanowić się nad pięciogwiazdkowym Hotelem SPA Dr Irena Eris, będącym jednym z kilku obiektów wypoczynkowo-konferencyjnych sieci. Na jego terenie konferencje odbywają się w dużych, klimatyzowanych i bogato wyposażonych salach konferencyjnych, które mogą zostać podzielone na kilka mniejszych. 

KosmetycznyInstytutDzięki temu istnieje możliwość przeprowadzenia nie tylko dużych konferencji, ale także kameralnych spotkań. Największa z sal pomieści do 190 osób, a jej dodatkowym atutem jest możliwość wprowadzenia do środka samochodu.

W pięciogwiazdkowym hotelu znajdują się komfortowo wyposażone pokoje, a także luksusowe apartamenty dla najbardziej wymagających Gości. Obiekt dodatkowo oferuje swoim gościom wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu, takich jak choćby przejażdżka kładem czy wycieczka do parku linowego.

Dodatkowo na terenie hotelu znajduje się Centrum SPA, w którym Goście mogą skorzystać z kompleksu saun, basenów oraz jacuzzi. Osoby chcące poddać się zabiegom kosmetycznym mogą skorzystać z Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris.