Połowa wakacji to doskonały moment na przypomnienie wszystkim, że polskie wybrzeże to nie tylko znakomite miejsce na upragniony wypoczynek, ale przede wszystkim na połączenie tego co przyjemne, z tym co pożyteczne. Bogata oferta obiektów konferencyjnych sprzyja wyjazdom integracyjnym, konferencjom i szkoleniom. Nic w tym dziwnego, bowiem sale konferencyjne w nadmorskich miastach należą do jednych z najdoskonalszych w Polsce. A to wszystko w otoczeniu piaszczystych plaż, szumu Morza Bałtyckiego i zapierających dech w piersi zachodach słońca.

Bez tytułu
Dlatego tym, którzy planują w najbliższym czasie służbową podróż na północ naszego kraju przedstawiamy cztery różne obiekty, z czterech wyjątkowych miast, które naszym zdaniem zasługują na odwiedzenie.

Pierwszym z nich jest znajdujący się przy słonecznej Promenadzie Gwiazd oraz naprzeciwko słynnego molo w Międzyzdrojach Hotel Aurora Family & SPA. Obiekt oddalony niespełna 100 metrów od brzegu Morza Bałtyckiego posiada 98 nowocześnie zaaranżowanych pokoi 1- i 2-osobowych oraz rodzinnych, a także eleganckich apartamentów. Stylowe wnętrza to także dwie eleganckie restauracje „Miramare” oraz „Perłowa”, które zachwycają nie tylko niepowtarzalnym smakiem potraw ale także oryginalnym sposobem ich podania. Ponadto znajduje się tutaj Strefa Aqua Aurory będąca nowoczesnym kompleksem wodnym z basenem, sauną fińską i parową, jacuzzi oraz brodzikiem dla dzieci. Takie dopełnienie wypoczynkowej oferty jest gwarancją pełnej satysfakcji z pobytu w hotelu. Aurora oferuje także 5 różnej wielkości sal konferencyjnych, w których organizowane są różnego rodzaju szkolenia, konferencje oraz biznesowe spotkania. Elegancki wystrój oraz najnowocześniejszy sprzęt to przepis na spotkanie na najwyższym poziomie!

Ultra
Drugim przystankiem w naszej nadmorskiej podróży jest Jastrzębia Góra i Primavera Conference & SPA będąca jednym z największych obiektów konferencyjnych na wybrzeżu. Obiekt oferuje 203 wygodnie urządzone pokoje dla 466 osób z dostępem do Internetu, w tym także pokoje dla osób niepełnosprawnych. Posiada również 6 sal konferencyjnych, z których największa o powierzchni 250 m2 może pomieścić 280 osób w ustawieniu teatralnym. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze. Z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku przygotowano wiele atrakcji. W obiekcie znajduje się m.in. Park Wodny o powierzchni 1000 m2 z trzema basenami, Dziką Rzeką, zjeżdżalniami, gejzerem, jacuzzi, biczami wodnymi oraz Światem Saun.

Primavera
Nieco dalej, bo na Półwyspie Helskim, a dokładniej w przepięknej Juracie znajduje się trzygwiazdkowy Hotel Jurata. Obiekt dysponuje 45 przestronnymi, klimatyzowanymi pokojami, punktami gastronomicznymi oraz dwiema salami konferencyjnymi umożliwiającymi organizację szkoleń i konferencji dla maksymalnie 150 osób. Większa sala o powierzchni przekraczającej 103 m2 jest w stanie pomieścić do 60 osób, natomiast mniejsza maksymalnie 50 uczestników. Pomieszczenia można ze sobą połączyć otrzymując 184 m2 przestrzeni konferencyjno-eventowej przeznaczonej do organizacji spotkań dla maksymalnie 150 osób. Dodatkowo hotel dysponuje basenem, saunami, jacuzzi oraz siłownią. Na zewnątrz znajduje się boisko wielofunkcyjne, na którym można grać w koszykówkę, siatkówkę, tenisa i badmintona. Dla Gości dostępne są również wyposażone stoły do ping ponga, piłkarzyki, bilard, kije do nordic walking oraz plac zabaw dla dzieci. W sezonie letnim Goście mogą korzystać z hotelowych leżaków i parawanów.

Jurata

Wycieczkę kończymy w Gdyni, przy ul. Św. Piotra 8, gdzie zlokalizowany jest Hotton Hotel. W jego ofercie znajduje się łącznie 62 nowoczesnych i komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, które łącznie pozwalają na zakwaterowanie 147 osób. Konferencyjne zaplecze hotelu składa się z czterech nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń, które umożliwiają organizację większych jak i bardziej kameralnych spotkań. Największa z nich pozwala na zaproszenie nawet 160 osób! Jedną z głównych atrakcji Hotton Hotel jest Bowling Club, na którym jednocześnie może grać 30 osób.

Hotton