Lipiec to jeden z najcieplejszych i najpiękniejszych miesięcy, na który wielu z nas z utęsknieniem czeka cały rok. Dłuższe dni i lepsza pogoda zdecydowanie wpływają na samopoczucie.

Nie można zapomnieć także o wakacjach. W tym miesiącu wielu z nas decyduje się bowiem na skorzystanie z urlopu i wybranie się w upragnioną podróż czy po prostu relaks w domowym zaciszu. Dużym powodzeniem wśród turystów cieszą się górskie szlaki, malownicze jeziora i oczywiście nadmorskie plaże. Kołobrzeg, Hel czy Sopot przeżywają prawdziwe oblężenie zwłaszcza gdy termometry pokazują temperaturę przekraczająca 30 stopni Celsjusza.

Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na urlop choć nie jest to powód do rozpaczy. Idealnym kompromisem dla pracowników, którzy w tym miesiącu muszą pracować i uczestniczyć w konferencjach może być wybór nadmorskich miejscowości na szkoleniową destynację.

bayjonn 7

Morze i plaża nieodłącznie kojarzą się z błogim relaksem. Ale coraz częściej taki krajobraz kojarzony jest również z konferencją. Organizatorzy spotkań branżowych i firmowych eventów starają się łącząc przyjemne z pożytecznym korzystać z usług nadmorskich centrów i hoteli konferencyjnych.

Świetnym przykładem miejsca na letnią, kameralną konferencje może być trzygwiazdkowy Hotel Bayjonn w samym sercu Sopotu. Osoby planujące mniejsze spotkania dla mniej niż 50 uczestników na pewno dobrze się tu odnajdą. Obiekt posiada bowiem bardzo ciekawą ofertę i stanowi eventową alternatywę wobec dużych kompleksów takich jak Sheraton czy Hipodrom Sopot.

bayjonn 5

Kluczową rolę odgrywa tu jego lokalizacja. Bayjonn znajduje się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie słynnego „Monciaka” i najdłuższego w całej europie – sopockiego molo. Goście decydujący się na konferencję w tym miejscu bez trudu dojadą z lotniska czy dworca kolejowego, a po zakończonym spotkaniu biznesowym będą mogli udać się na wieczorne zwiedzanie miasta czy po prostu wyjść na plażę oddaloną o zaledwie kilka kroków.

Co natomiast czeka w środku? Przede wszystkim elegancka, niezwykle gustownie zaaranżowana przestrzeń. Każda cześć hotelu – od recepcji po restaurację urządzona została ze szczególną starannością i dbałością o potrzeby i komfort gości. Idealnie widać to w 22 przytulnych pokojach zaprojektowanych w nowoczesnym stylu. Pomieszczenia te dzięki ciekawym grafikom na ścianach i detalach na każdym kroku przypominają o pobycie w Sopocie.

bayjonn

Atrakcyjnym miejscem jest tutaj także hotelowa restauracja. Lokal Thai-Thai to gratka dla koneserów smaków orientu. Lokal dzięki wystrojowi, zapachom i smakom przenosi w niezwykłą, kulinarną podróż do dalekiej Azji. A wszystko za sprawą pracy mistrza Sanada Changepuena, z pod którego ręki wychodzą przyrządzane tu potrawy. Warto wspomnieć również o gabinecie kosmetycznym, sali fitness czy saunie by stwierdzić, że po prostu nie można się tu nudzić.

bayjonn 2

bayjonn 4

Osoby w podróży biznesowej odpowiednie warunki do pracy znajdą w eleganckiej sali, minimalistycznie zaaranżowanej zgodnie z najnowszymi trendami. Pomieszczenie to posiada powierzchnię 40 mkw. i jest w stanie przyjąć do 32 osób w układzie teatralnym oraz 18 w układzie szkolnym i bankietowym. W sali nie brak profesjonalnego sprzętu audiowizualnego, klimatyzacji oraz szybkiego łącza bezprzewodowego internetu. Pełna sukcesu praca to zatem po prostu formalność.

bayjonn 3

Warto więc już teraz, gdy termometry pokazują rekordowe temperatury zdecydować się na wybór nadmorskich obiektów takich jak trzygwiazdkowy Bayjonn Hotel w Sopocie. Dzięki niemu nawet w pracy poczujemy się jak na wakacjach.