Pora na drugą część naszego zestawienia z miejscami, w których zorganizujesz udane wydarzenie w Wielkopolsce. W pierwszej części przedstawiliśmy Wam już kilka wartych uwagi miejsc. Teraz czas na kolejne propozycje. Mamy nadzieję, że zestawienie się Wam przyda – zwłaszcza teraz, kiedy aktualne rozporządzenia umożliwiają organizację większych wydarzeń tylko na świeżym powietrzu.

Pestkownica

Rezydencja mieści się na terenie Puszczy Drawskiej, w połowie drogi pomiędzy Wałczem a Dobiegniewem. Otoczenie 50 hektarów terenów zielonych daje wiele możliwości organizacji wydarzeń i wyjazdów firmowych. Na gości czeka wiele atrakcji, w tym prywatny dostęp do jeziora, strzelnica, obserwatorium astronomiczne, park linowy, paintball, pole golfowe, infrastruktura sportowa, samochody terenowe i wiata grillowa.

Hotel Atut

Lokalizacja w centrum Polski sprawia, że Hotel Atut często wybierany jest jako destynacja biznesowa. Sprawdzi się również na pobyty rodzinne. Usytuowanie na terenie malowniczych terenów zielonych (lasy, jezioro) umożliwia organizatorom wdrażanie kreatywnych planów organizacyjnych. Goście mają do dyspozycji rozbudowaną infrastukturę sportową, która sprawdzi się w przypadku wyjazdów integracyjnych i pikników rodzinnych. Możecie rywalizować m.in. podczas konkurencji strzeleckich, rajdów rowerowych, painballa, speedballa, kręgli czy tenisa stołowego. Organizowane są też imprezy tematyczne. Hotel Atut współpracuje z lokalnymi firmami, które realizują różne ciekawe projekty.

Hotel Barczyzna Medical SPA

Zaledwie 35 km od Poznania znajduje się Hotel Barczyzna Medical SPA, w którym nie tylko ukoisz zmysły i zrelaksujesz, ale również zorganizujesz niezapomnianą imprezę w plenerze. Obojętnie, czy będzie to wyjazd firmowy, czy piknik rodzinny. Atrakcji jest co nie miara i trudno się tu nudzić! Przejedziesz się bryczką, pograsz w nogę, tenisa i zorganizujesz ognisko bądź grilla. Zielony teren umożliwia organizację imprez plenerowych do nawet kilkuset osób. To doskonałe miejsce dla osób, które szukają pod Poznaniem miejsca na organizację dużej imprezy pod chmurką. A i przespać się można, ponieważ hotel oferuje komfortowe pokoje. Zjesz tu też pysznego jesiotra na maśle klarowanym.

Hotel Navigator

Jeśli szukasz miejsca na eventy plenerowe w Wielkopolsce, to Hotel Navigator też koniecznie musisz sprawdzić! Duży teren nad jeziorem sprawdzi się na rozmaite imprezy pod gołym niebem. Trawniki, pomosty, bujna natura, rzeźby parkowe. Malownicza okolica sprzyja organizacji wydarzeń i budowania niepowtarzalnego klimatu. Obiekt dysponuje infrastrukturą i personelem potrzebnym do zorganizowania eventów plenerowych, w tym firmowych pikników. Daje też możliwość zamówienia cateringu plenerowego. Hotel w Zbąszyniu oferuje też wiele pomysłów na scenariusze imprez wydarzeń. Zarówno dla firm, jak i dla rodzin. Hotel dysponuje parkingiem na ponad 50 samochodów i na 2 autobusy.

Hotel Delicjusz

Miejsce to powinno spodobać się amatorom aktywnego wypoczynku i ekstremalnych form spędzania wolnego czasu. W ofercie wielkopolskiego hotelu znajduje się bowiem miejsce na paintball, strzelanie z łuku, wiatrówki czy broni pneumatycznej. Dodatkowo duże otwarte przestrzenie i mnóstwo zieleni zachęcają do organizowania plenerowych eventów. W sąsiedztwie lasów można organizować niezapomniane pikniki firmowe, zabawy integracyjne i zawody sportowe. Obiekt współpracuje z wieloma wielkopolskimi agencjami eventowymi, które przygotują na pewno wiele ciekawych scenariuszy.

Jak Wam się podobają nasze kolejne propozycje? Zachęciliśmy Was do zorganizowania jakiegoś fajnego wydarzenia plenerowego? Wielkopolska ma wiele do zaoferowania! A to wszystko w centralnej części kraju 😉👌