Organizacja konferencji w Trójmieście to doskonały pomysł. Znajdują się tam wysokiej klasy obiekty, które wyróżniają się nowoczesnością, profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym oraz serdeczną, a przy tym biznesową atmosferą. Wszystko to w tle z przepięknym Bałtykiem, który sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i integracji gości konferencyjnych. W dzisiejszym artykule wskażemy 10 najlepszych hoteli na organizację wydarzeń w Trójmieście. Jesteśmy pewni, że wśród nich każdy – nawet najbardziej wymagający klient – znajdzie odpowiednią dla siebie przestrzeń.

Obiekty konferencyjne w Gdyni


Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Jest to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel, który usytuowany został przy ulicy Jerzego Waszyngtona 19. Obiekt ten świadczy kompleksowe usługi organizacyjne, proponując wielofunkcyjne sale biznesowe, komfortowe miejsca noclegowe oraz wyśmienitą gastronomię. W hotelu czeka na Państwa aż 9 sal konferencyjnych, których powierzchnia wynosi 1100 m2, a także 400 wygodnych miejsc noclegowych. Kulinaria serwowane są tam w klimatycznej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i skandynawskiej. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą tam liczyć na całodobowe centrum fitness, z okien którego rozpościera się widok na morze. Poza standardowymi eventami, w obiekcie można zorganizować również streamingi online.

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****

Kolejnym obiektem wartym uwagi jest 4-gwiazdkowy hotel, który usytuowany został przy ulicy Grunwaldzkiej 7. On także świadczy kompleksowe usługi organizacyjne, proponując m.in. 12 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa z nich pozwala na zaproszenie nawet 1000 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, obiekt proponuje 230 wygodnych miejsc noclegowych oraz dwie znakomite restauracje – Restaurację Zieloną i Restaurację Perłową, w której serwowane są dania kuchni polskiej z akcentami kuchni międzynarodowej. W obiekcie można liczyć także na szereg atrakcji dodatkowych, takich jak m.in. Night Club, rozbudowane Centrum SPA & Wellness czy czterotorowy bowling. Co wymaga podkreślenia, z powodzeniem zorganizują tam Państwo nawet live streaming wydarzeń.

Hotel Business Faltom Gdynia ***

Trzecim obiektem godnym polecenia w Gdyni jest 3-gwiazdkowy hotel przy ulicy Morskiej 362. Jego oferta obejmuje wynajem 4 sal konferencyjnych, które pozwalają na zaproszenie od kilku do maksymalnie 200 osób w ustawieniu teatralnym. Można tam również liczyć na 90 komfortowych miejsc noclegowych w nowoczesnych pokojach, a także na smaczną restaurację, której menu składa się z dań kuchni tradycyjnej polskiej z elementami kuchni międzynarodowej. W obiekcie czeka wiele atrakcji dodatkowych – takich jak m.in. SPA z częścią termalną i wypoczynkową, a także wypożyczalnia rowerów oraz bilard. Co ważne, w obiekcie także zorganizować można streaming live wydarzeń.

Obiekty konferencyjne w Sopocie


Sheraton Sopot Hotel

W Sopocie przy ulicy Powstańców Warszawy 10 usytuowany został wyjątkowy obiekt. To 5-gwiazdkowy hotel, który cieszy się dużym uznaniem wśród gości biznesowych. Proponuje on 14 wielofunkcyjnych i eleganckich sal biznesowych o łącznej powierzchni aż 3000 m2, a także 189 wysoce komfortowych pokoi i apartamentów. W obiekcie znajdują się także dwie restauracje – Restauracja Polskie Smaki oraz Restauracja Wave, a także Bar 512 oraz The Cigar Shop Whisky Lounge. To jednak nie wszystkie atrakcje – hotel oferuje również rozbudowane zaplecze SPA & Wellness oraz prywatną plażę Sheraton Beach Bar&Bistro. Umożliwia on również organizację streamingów wydarzeń.

Radisson Blu Hotel, Sopot

Przy ulicy Bitwy Pod Płowcami 54 zlokalizowany jest 4-gwiazdkowy, nowoczesny hotel. Proponuje on aż 24 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości, które rozłożone zostały na ponad 2000 m2 powierzchni eventowej. Pomieszczenia te można ze sobą łączyć, co w rezultacie pozwala na organizację eventów zarówno dla 10, jak i dla 2000 osób. Obiekt proponuje również 219 wygodnych pokoi i apartamentów, a także znakomitą restaurację, w której serwowane są specjały kuchni z wielu zakątków świata. To także odpowiednie miejsce na efektywny relaks w SPA & Wellness oraz miejsce na organizację streamingów wydarzeń.

Obiekty konferencyjne w Gdańsku


Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Równie atrakcyjnym obiektem co pozostałe, jest ten 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany przy ulic Chmielnej 10-25. Proponuje on jedną z największych w Gdańsku przestrzeni eventowych, która wynosi ok. 1000 m2. Powierzchnię tę można podzielić na 9 kameralnych sal lub wykorzystać ją do organizacji spotkania biznesowego dla maksymalnie 700 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, obiekt proponuje aż 350 wysoce komfortowych, stylowych pokoi i apartamentów. Hotel zlokalizowany jest na malowniczej Wyspie Spichrzów, co dostarcza gościom niezapomnianych wrażeń.

Hotel Almond Business & SPA ****

Kolejny obiekt to 4-gwiazdkowy hotel SPA zlokalizowany przy ulicy Toruńskiej 12. Ma on w swojej ofercie aż 7 nowoczesnych i wielofunkcyjnych sal biznesowych – pozwalają one na zaproszenie od kilku do 210 uczestników. Obiekt oferuje również szeroką bazę noclegową, która składa się z 250 miejsc noclegowych, a także wyborną Restaurację Magiel. Dodatkowo, w hotelu można liczyć na rozbudowaną strefę SPA, w której można się zrelaksować po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych.

Holiday Inn Gdańsk City Centre

Ten 4-gwiazdkowy obiekt mieści się przy ulicy Chmielnej 1 na pełnej uroku Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska. Umożliwia on organizację konferencji w 5 zróżnicowanych pod względem wielkości salach. Ich łączna powierzchnia wynosi 700 m2 – to przestrzeń nowoczesna i bardzo designerska. W obiekcie czeka także stylowe zaplecze noclegowe, które składa się z 240 pokoi i apartamentów. Usytuowana jest tam również restauracja hotelowa oraz klimatyczny Sky Bar, z którego podziwiać można zachwycającą panoramę miasta. Hotel ten umożliwia organizację streamingów live wydarzeń.

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

W ścisłym centrum miasta, dokładnie przy ulicy Jana Heweliusza 22 mieści się nowoczesny obiekt – Hotel Mercure. Ma on w swojej ofercie obszerne centrum konferencyjne, które składa się z 12 wielofunkcyjnych sal. Są one w stanie pomieścić nawet 400 uczestników wydarzeń. Pomieszczenia te wyposażone zostały w wysokiej klasy sprzęty multimedialne oraz stylowe dodatki. Ponadto, w obiekcie znajduje się eleganckie zaplecze noclegowe w postaci 281 pokoi oraz dwie fantastyczne restauracje – Restauracja Winestone oraz Restauracja Kupiecka. To jednak nie wszystko – w hotelu można liczyć również na wypożyczalnię samochodów oraz na rozbudowane Fitness Centrum.

Hotel Oliwski

Ostatni obiekt to 3-gwiazdkowy Hotel Oliwski, który zlokalizowany jest przy ulicy Piastowskiej 1, w samym centrum Gdańska-Oliwy. Świadczone są tam kompleksowe usługi, które obejmują m.in. wynajem sal biznesowych oraz wygodnych miejsc noclegowych. W hotelu czeka na Państwa jedna sala konferencyjna, odpowiednia na organizację kameralnych spotkań oraz nowoczesne pokoje, które pozwalają na nocleg 100 osób. W obiekcie mieści się także klimatyczny lobby-bar, w którym serwowane są m.in. pożywne śniadania w formie bufetu. Dodatkowo, obsługa hotelu służy pomocą w zakresie czynności biurowych, takich jak drukowanie czy wysyłanie faxów.