Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że wśród czytelników naszego bloga znajdują się miłośnicy Trójmiasta! W związku z tym postanowiliśmy zaprezentować nietypowe miejsca na event w Gdańsku, obok których trudno jest przejść obojętnie. Jednocześnie udowadniamy, że nadmorskie miejscowości mają do zaoferowania nie tylko hotele i pensjonaty, ale też takie miejsca, w których to pobyt wspomina się przez bardzo długie lata.

Zostań z nami i poznaj wyjątkowe obiekty na wydarzenia w Gdańsku. Reprezentują je:

Progres Event & ConferenceMuzeum Gdańska
Stary ManeżGdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER
HevelianumGdański Park Naukowo-Technologiczny
DOK CESARSKIRestauracja Nad Potokiem
Muzeum Sali BHP Stoczni GdańskiejOlivia Star
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Progres Event & Conference


Wyjątkowe obiekty na event w Gdańsku zdecydowanie reprezentuje ten oto obiekt, który powstał z myślą o miłośnikach nowoczesnych i designerskich wnętrz. Progres Event & Conference zapewnia świetne warunki do organizacji różnorodnych wydarzeń. Do dyspozycji gości oddaje on multifunkcjonalną salę bankietowo-konferencyjną, którą można podzielić na 2 mniejsze sale. Pomieszczenie to jest w pełni klimatyzowane, stylowo urządzone oraz wyposażone w wysokiej jakości sprzęty multimedialne.

Poza salą Progres Event & Conference zapewnia także przestronne foyer oraz taras. Dewizą obiektu jest nic innego, jak praca z pasją i zdecydowanie widać to na każdym kroku! Warto też dodać, że Progres Event & Conference zapewnia wyśmienitą restaurację, w której można skosztować autorskich potraw.

Stary Maneż


Jest to kolejny nietypowy obiekt na event w Gdańsku, który robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach. W obiekcie odbywają się różnorodne imprezy muzyczne, konferencje, eventy kulturalne i edukacyjne, które służą integracji społeczeństwa. Stary Maneż dostosowany został do współczesnych standardów, a jego designerskie wnętrza sprzyjają miłemu spędzaniu czasu.

Obiekt oferuje ogromną salę konferencyjno-widowiskowo-koncertową, która pozwala na zaproszenie do 1490 osób. Na terenie obiektu działa też fantastyczna restauracja z barem. Stary Maneż w dodatku otoczony jest pięknym parkiem i proponuje gościom wygodną bazę noclegową w hotelu zlokalizowanym na terenie Garnizonu Kultury. Smart Hotel oferuje 198 miejsc noclegowych w 100 nowoczesnych pokojach.

Hevelianum


Hevelianum to centrum nauki, reprezentujące również nietypowe obiekty na organizację eventów w Gdańsku. Mieści się ono w centrum miasta na Górze Gradowej. Zajmuje ono obszar ponad 20 ha, na których zdecydowanie można miło spędzić czas – zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Hevelianum ma w swojej ofercie 10 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Pozwalają one na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i większych eventów na 150 osób. Poza zapleczem eventowym obiekt przygotował też komfortową ofertę noclegową, składającą się z eleganckich pokoi 1- i 2-osobowych. Dodatkowo na terenie obiektu funkcjonują dwie restauracje – Wozownia Gdańsk oraz Zdrojowa.

DOK CESARSKI


Jeśli interesują Cię wyjątkowe obiekty na event w Trójmieście, to istnieje bardzo duża szasa, że zachwyci Cię DOK CESARSKI. Zlokalizowany jest on dokładnie w samym sercu Gdańska, a więc w najstarszej części Stoczni Cesarskiej. Do dyspozycji gości oddaje on aż 3500 m3 otwartej przestrzeni, na ktróej mogą się odbyć nawet najbardziej wymagające wydarzenia.

Znajduje się tam przestronny i klimatyzowany namiot, pozwalający na zaproszenie do 300 osób. Warto dodać, że DOK CESARSKI zapewnia też scenę, technikę sceniczną, leżaki i toalety. Dodatkowo rozpościera się z niego niepowtarzlany widok na żurawie, stanowiący świetne tło dla pamaiątkowych zdjęć.

Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej


Sala BHP zdecydowanie stanowi jeden z najbardziej wartościowych obiektów historycznych w Gdańsku. To właśnie w niej podpisano Porozumienia Sierpniowe, kończąc wielki solidarnościowy strajk w sierpniu 1980 roku. Kto by wtedy pomyślał, że za jakiś czas w sali będą organizowane konferencje, szkolenia czy inne eventy biznesowe oraz kulturalne. Współcześnie Sala BHP to nic innego, jak całoroczne centrum konferencyjno-wystawiennicze.

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 4 sale o różnej wielkości, w których mogą się odbyć zarówno kameralne spotkania, jak i większe eventy na 200 osób. Wszystkie te pomieszczenia wyposażone zostały w nowoczesne sprzęty multimedialne, dzięki którym można prowadzić nawet najbardziej wymagające prezentacje. Dodatkowo w obiekcie istnieje też możliwość zamówienia cateringu na przerwy podczas spotkań.

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku


Wyjątkowy obiekt na event w centrum Gdańska? Polecamy Muzeum II Wojny Światowej, które zachwyca nie tylko swoją wartością historyczną, ale też bryłą i profesjonalną obsługą. Budynek składa się z trzech stref, które nawiązują do trzech sfer rzeczywistości, a więc przeszłości (podziemie), teraźniejszości (plac przy obiekcie) oraz przyszłości (nowoczesna wieża).

Na organizatorów wydarzeń w obiekcie czeka 6 różnych pomieszczeń, odpowiednich na organizację spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Są to przestronne i eleganckie sale, w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Dodatkowo Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oferuje też świetną restaurację i kawiarnię na antresoli w wieży.

Muzeum Gdańska


To kolejny nietypowy obiekt na organizację eventu w Gdańsku. Znajduje się on w centrum miasta i każdego roku przyciąga zarówno rzesze turystów, jak i organizatorów różnych wydarzeń. Muzeum Gdańska zdecydowanie wyróżnia się historycznym charakterem, wyjątkowym klimatem oraz serdeczną obsługą. Można tam zorganizować eventy w 5 salach różniących się wielkością i charakterem.

Największa z nich, czyli Wielka Hala Dworu Artusa, jest w stanie pomieścić nawet do 300 osób w ustawieniu teatralnym. Warto dodać, że obiekt – pomimo klasycznego charakteru – zapewnia nowoczesne udogodnienia i sprzęty. Goście podczas wydarzeń mogą korzystać m.in. z rzutnika multimedialnego, ekranów plazmowych czy bezprzewodowego Internetu.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER


Jest to kolejne wyjątkowe miejsce na organizację wydarzeń w Gdańsku. Mieści się ono w biznesowej dzielnicy miasta i ma w swojej ofercie wszystko to, co potrzebne jest do efektywnej pracy. Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER dyponuje trzema salami konferencyjnymi, które można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. W rezultacie możliwa jest tam organizacja eventów nawet na 180 osób w ustawieniu teatralnym.

Na terenie obiektu mieszczą się też kameralne sale szkoleniowe oraz tzw. Crazy Room, który sprzyja kreatywnej pracy. Podkreślenia wymaga na pewno fakt, iż przestrzenie obiektu przystosowane zostały do tłumaczeń symultanicznych oraz streamingu.

Gdański Park Naukowo-Technologiczny


To świetna propozycja, jeśli interesują Cię nowoczesne obiekty na eventy w Gdańsku. Gdański Park Naukowo-Technologiczny jest zlokalizowany zaledwie 4 kilometry od dworca PKP oraz 10 kilometrów od lotniska. W jego skład wchodzą dwa budynki – B i C. Rozmieszczone zostały w nich wielofunkcyjne sale konferencyjne o różnej wielkości. Jest ich aż 9 – każda charatkteryzuje się wysokim komfortem, przestronnością oraz profesjonalizmem.

Dodatkowo pomieszczenia te można niemal dowolnie łączyć lub dzielić dzięki systemowi mobilnych ścian. W największej konfiguracji są one w stanie pomieścić do 190 osób w ustawieniu teatralnym. Sale są oczywiście w pełni klimatyzowane i znajdują się w nich zarówno funkcjonalne meble, jak i wysokiej klasy sprzęty multimedialne.

Restauracja Nad Potokiem


Wśród nietypowych miejsc na event w Gdańsku koniecznie trzeba też wymienić tę fantastyczną restaurację. To obiekt urządzony dosłownie ze smakiem, który może pochwalić się kompleksową ofertą usług. Już na wstępie warto podkreślić, że dysponuje on własnym ogrodem, w którym warto zorganizować spotkania integracyjne.

Obiekt ma w swojej ofercie 3 sale o rożnej wielkości, a każda z nich jest równie elegancka i profesjonalnie urządzona. Największe pomieszczenie stanowi Sala Bankietowa – idealna na eventy dla 200 osób. Ponadto Restauracja Nad Potokiem do dyspozycji gości oddaje też dwa pokoje z widokiem na Zatokę Gdańską oraz pobliską plażę. Jej sercem jest z kolei sala restauracyjna, w której można skosztować pysznych, aromatycznych i zdrowych dań.

Olivia Star to nie tylko imponujący budynek, ale również doskonałe miejsce na organizację konferencji i spotkań biznesowych. Jego wysokość sprawia, że staje się nieodłączną częścią panoramy miasta, a przestronne pomieszczenia konferencyjne mogą pomieścić nawet 350 osób.

Dzięki wysokim oknom zapewniającym obfitą ilość naturalnego światła, oraz tarasowi na 32. piętrze, goście mogą cieszyć się nie tylko efektywną pracą, ale także spektakularnymi widokami na Trójmiasto, co stanowi doskonałą inspirację dla każdego uczestnika. Wysokość spotkań dosłownie i w przenośni gwarantuje wyjątkową atmosferę oraz niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.