Sala konferencyjna

Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej

4
Liczba sal
200
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Duża Historyczna Sala znajduje się na parterze obiektu. Powierzchnia Sali na planie prostokąta składa się z symetrycznej powierzchni oraz części prezydialnej stanowiącej ok. 100 m2. Do pomieszczenia prowadzą 4 pary drzwi. Istnieje możliwość wykorzystania wszystkich znajdujących się systemów A/V (projektor, ekran, hdmi, vga, xlr, dvd, suma audio) w ramach ceny.

Mała Sala historyczna znajduje się na parterze obiektu. Powierzchnia Sali na planie prostokąta składa się z symetrycznej powierzchni 110 m2. Do pomieszczenia prowadzą 2 pary drzwi. Istnieje możliwość wykorzystania wszystkich znajdujących się systemów A/V (projektor, ekran, hdmi, vga, xlr, dvd, suma audio, flipchart) w ramach uzgodnionej ceny.

Sala szkoleniowa nr 15 znajduje się na piętrze obiektu (Uwaga! Obiekt nie posiada windy). Powierzchnia Sali na planie prostokąta składa się z symetrycznej powierzchni 48m2. Do pomieszczenia prowadzą 1 para drzwi.

Sala szkoleniowa nr 19 znajduje się na piętrze obiektu (Uwaga! Obiekt nie posiada windy). Powierzchnia Sali na planie prostokąta składa się z symetrycznej powierzchni 48m2. Do pomieszczenia prowadzą 1 para drzwi. Istnieje możliwość wykorzystania wszystkich znajdujących się systemów A/V (projektor, ekran, hdmi, vga, dvd, flipchart) w ramach ceny.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.salabhp.pl/cennik

Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej - Opis obiektu

Sala BHP to jeden z najwartościowszych obiektów historycznych miasta Gdańska. Absolutnie najważniejszym wydarzeniem rozsławiającym go, jest fakt podpisania Porozumień Sierpniowych kończących wielki solidarnościowy strajk w sierpniu 1980 roku. Dzięki temu powstał Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” i ruch społeczny, tworzący opór wobec komunizmu. To właśnie tu, symbolicznie, zaczęła się polska pokojowa droga do niepodległości.
Aktualnie Sala BHP pełni rolę całorocznego centrum konferencyjno-wystawienniczego.

Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej - Usługi dodatkowe

Na życzenie gości, podmiotów wynajmujących obiekt możliwe jest skorzystanie z punktu sprzedażnego, w którym można prócz pamiątek związanych z tradycją i historią miejsca zakupić napoje chłodzące lub słodkie i słone przekąski.
Możliwe jest także na życzenie zorganizowanie, wg. osobnego cennika, wycieczki po terenach byłej Stoczni Gdańskiej i Danziger Werft (czas zwiedzania ok. 1 godziny, ale faktycznie zależy od oczekiwań i zaleceń strony zlecającej!)
Dostępność obiektu w godzinach od 6:00 – 0:00.
Opinie
5.00
3 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej to niezwykłe miejsce w Gdańsku i właśnie takiego miejsca szukaliśmy na naszą konferencję; okazało się, że warunki są świetne - Duża Sala to profesjonalna sala konferencyjna, wyposażona we wszystko niezbędne, w tym nowoczesny sprzęt multimedialny, do tego dobry dostęp do dziennego światła, dobre nagłośnienie i klimatyzację, a także w szybki, bezprzewodowy Internet. Polecam.

5

W zeszłym miesiącu wynajmowaliśmy w tym miejscu Dużą Salę, organizując w niej serię otwartych wykładów z najnowszej historii Polski. Jeśli chodzi o wyposażenie sali konferencyjnej, to mieliśmy do dyspozycji dobry sprzęt multimedialny, co było dla nas niezwykle istotne, gdyż podczas wykładów pokazywaliśmy dużo fotografii i nagrań. Ponadto bardzo dobrze współpracowało nam się z pracownikami obsługi. Z przyjemnością zorganizujemy tu kolejne tego typu wydarzenie.

5

Dzięki profesjonalnej obsłudze i doskonałej sali konferencyjnej to miejsce zasługuje na 5. Przestrzeń była bardzo duża i komfortowa, zmieściło się tam sporo osób, a jednak nie było tłoku. Ciekawie udekorowana sala, dużo detali przykuwało wzrok i zachęcało do myślenia. Dużym plusem była obfitość sprzętu, który został udostępniony dzięki czemu prezentacja była bardzo ciekawa i nowoczesna. Gratuluję za tak wysoki poziom usług!

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Gdańsk

Montownia Lofts & Experience Gdańsk
~0.5 km
Montownia Lofts & Experience Gdańsk Gdańsk
Tylko ~0.5 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej
DOK CESARSKI
~0.58 km
DOK CESARSKI Gdańsk
Tylko ~0.58 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej
Hotel Ibis Gdańsk Stare Miasto
~0.68 km
Hotel Ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk
Tylko ~0.68 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej
Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto
~0.69 km
Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto Gdańsk
Tylko ~0.69 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej
Scandic Gdańsk
~0.74 km
Scandic Gdańsk Gdańsk
Tylko ~0.74 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
~0.96 km
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku Gdańsk
Tylko ~0.96 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej
Hevelianum
~1.04 km
Hevelianum Gdańsk
Tylko ~1.04 km od Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję