Hotele typu Welnness & SPA zyskują na popularności. To idealna propozycja dla gości indywidualnych, ale także świetny pomysł na urozmaicenie konferencji i zapewnienie uczestnikom spotkań biznesowych dodatkowych atrakcji. Ośrodki tego typu coraz liczniej powstają w różnych regionach naszego kraju. Zdecydowanie najwięcej znaleźć można w górach, na Pomorzu czy mazurach. Do tego typu hoteli zaliczyć można również sieć Dr Irena Eris, która właśnie powiększyła się o trzeci już obiekt.

Hotele Dr Irena Eris to luksusowe kompleksy typu SPA. Oferują one najwyższej jakości zabiegi, dzięki autorskiej ofercie kosmetyków tejże marki. Cechą wyróżniającą te miejsce zdecydowanie jest innowacyjność, gdyż potrafią one systematycznie dopasowywać się do potrzeb zmieniającego się rynku. Dowodem na to mogą być także ostatnie zmiany jakie dokonały się w sieci. Do grona obiektów Dr Irena Eris dołączył bowiem nowy hotel, a strona internetowa www.DrIrenaErisSpa.com zyskała zupełnie nową odsłonę.

Wirtualna zmiana

Pozyskiwanie klientów dzięki rezerwacji online oraz promocja. To główne zalety prowadzenia przez obiekty konferencyjno – wypoczynkowe stron internetowych. Na tym kanale skupiła się także sieć Hoteli SPA Dr Irena Eris, która latem uruchomiła zupełnie nową odsłonę swej strony www. Czym wyróżnia się ten serwis?

Przede wszystkim zmienił się wizualnie, ale także merytorycznie. Odwiedzając stronę zwrócić można uwagę na estetyczny układ graficzny, przedstawione hotele, otoczenie oraz piękne zdjęcia. Kolejną ważna zmianą było także wprowadzenie nowoczesnego designu oraz funkcjonalnego i czytelnego panelu. Strona zaprojektowana została również w tzw. pełnej responsywności, a więc technologii która dostosowuje stronę do różnych urządzeń, w tym także smartfonów.

źródło: www.drirenaerisspa.pl
źródło: www.drirenaerisspa.pl

Poza walorami estetycznymi to już nie jest strona internetowa hotelu z wbudowanym system rezerwacyjnym, lecz to jest strona rezerwacyjna hotelu, która pod względem zaawansowania technologicznego przebija większość sklepów internetowych, pozostając przy tym przyjemnie prosta dla gości – tłumaczy twórca strony Profitroom.

Dużym atutem będzie także możliwość rezerwacji online oraz sprawdzania dostępności pokoi. Dzięki zupełnie nowym widokom przeglądania oraz filtrowania treści użytkownicy będą mogli w zaledwie trzech krokach przejść do finalnej ceny pakietu łącznie z rabatami.

Zmiana strony to na pewno duży plus dla całej sieci. Wiązała się ona z chęcią ułatwienia klientom poznania oferty, ale także ze zbliżającym się otwarciem trzeciego już hotelu w ofercie Dr Irena Eris.

SPA z widokiem na góry

Kompleks SPA w Polanicy Zdroju to obok ośrodka w Krynicy Zdroju oraz Wzgórz Dylewskich trzeci już hotel, który otwarty zostanie już 19 grudnia. Pięciogwiazdkowy ośrodek wypoczynkowo – konferencyjny mieści się w atrakcyjnej lokalizacji Polanicy Zdroju, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojewskiego.

Miejsce jest prawdziwie wyjątkowe i z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony gości indywidualnych jak i biznesowych. To bowiem jedyny tak ekskluzywny hotel z bogatą ofertą nie tylko w Polanicy Zdroju, ale i całej Kotlinie Kłodzkiej.

Do użytku gości odda on 85 komfortowych pokoi i apartamentów, profesjonalne centrum SPA z szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych oraz zaplecze konferencyjne przeznaczone dla nawet 200 gości.

źródło: www.drirenaerisspa.pl
źródło: www.drirenaerisspa.pl