Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia – to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.

Malowniczo położony kompleks hotelowy Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** w mazowieckich Chlewiskach przyciąga niepowtarzalną atmosferą, bogatą ofertą i indywidualnym podejściem do Gości. Jeśli planujesz konferencję, szkolenie firmowe, spotkanie biznesowe lub integrację, hotel w mazowieckich Chlewiskach jest dobrym adresem. Właśnie w ciepłe miesiące można w pełni wykorzystać zalety tego urokliwego kompleksu, wypocząć w błogiej ciszy hotelu bez dzieci i zregenerować siły.

Zjawiskowa wręcz przyroda, wysoka biowitalność miejsca, komfortowe wnętrza i holistyczna filozofia widoczna tu na każdym kroku sprawiają, że Manor House SPA jest idealnym punktem na mapie Polski na organizację spotkań firmowych. Potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty. W kompleksie znajduje się 10 różnej wielkości sal konferencyjnych o wielu możliwościach adaptacji i nowoczesnym zapleczu technicznym. Imprezy przebiegają tu sprawnie dzięki profesjonalnej obsłudze. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Stylowe wyposażenie i detale dekoracyjne dodają spotkaniom biznesowym prestiżu i dostojeństwa, stwarzają też komfortowe warunki pracy w atmosferze spokoju i kojącej bliskości natury.

Oferta integracyjna SPA i rekreacja m.in. w parku pełnym dobrej energii sprzyjają wypoczynkowi, zwłaszcza po angażujących, wymagających intelektualnie szkoleniach i naradach. Można wybrać błogi relaks i regenerację sił w SPA lub wręcz przeciwnie – zajęcia integrujące zespół.

Z szerokiego wachlarza propozycji dla grup warto wymienić słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA, emocjonujący firewalking – chodzenie po rozżarzonych węglach, degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach czy też zabawę w poszukiwanie skarbu w rozległym parku okalającym Manor House SPA.

Zabytkowy, XV-wieczny Pałac Odrowążów, klimatyczna Stajnia Platera w dworskim stylu i Termy Zamkowe doskonale wpisują się w oczekiwania Gości ceniących sobie najwyższy standard usług. Hotel Manor House SPA otacza dziesięciohektarowy, zabytkowy park z licznymi pomnikami przyrody, niezwykłym Ogrodem Medytacji i jedyną w swoim rodzaju Witalną Wioską ® SPA, czyli SPA pod gołym niebem. Wykorzystując wyjątkową scenerię parku z powodzeniem organizowane są tu również niezapomniane konferencje w plenerze.

Dopełnieniem spotkań biznesowych są wyśmienite dania kuchni polskiej, w tym wiele propozycji zaskakujących zarazem prostotą, jak i wyrafinowanym smakiem. Potrawy powstają z naturalnych, regionalnych produktów. W restauracji serwowane są także wykwintne dania dla wegan i przyjazne alergikom oraz autorska „Dieta Życia” opierająca się na m.in. na diecie niełączenia.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl.

INFORMACJA PRASOWA