Dzięki tej ofercie warszawski Hotel Arkadia zdecydowanie wyróżnił się i zdobył zainteresowanie wśród gości biznesowych. O czym mowa? O najnowszej promocji jaką obiekt przygotował we współpracy z Centrum Targowo-Kongresowym MT Targi Polska.

zdjecie_obiektu_Arkadia-Royal-zdjecie-glowne

Arkadia Royal to trzygwiazdkowyDojazd_na_Targi_MT_Polska_z_Hotelu_Arkadia_Royal_Warszawa hotel, którego lokalizacja okazała się strzałem w dziesiątkę. I choć tak jak inne nowoczesne biurowce nie mieści się w samym sercu Warszawy czy w pobliżu lotniska, wyróżnia go coś innego. Położony jest on bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie MT Targi Polska, zapewniając tym samym wypoczynek w dogodnych warunkach Gości uczestniczących w branżowych eventach i wystawach.

Hotel wykorzystując swe położenie nawiązał cenną współpracę z warszawskim centrum targowym upoważniając tym samym wystawców i zwiedzających do korzystania z atrakcyjnych rabatów. Dla klientów oznacza to więc nocleg w jednym z pokoi w cenie 190, 220 lub 362 zł za dobę w zależności od liczebności (kolejno pokój jedno, dwu oraz trzyosobowy). W cenie tej znajduje się również pożywne śniadanie w formie szwedzkiego stołu, pomoc w zapewnieniu transportu na targi oraz możliwość korzystania z parkingu zewnętrznego.

Można by pomyśleć, że jest to pakiet jak każdy inny. Jednak nie do końca. Taka współpraca to bowiem niepowtarzalna okazja do kontynuacji rozmów biznesowych w mniej normalnej atmosferze, nawiązania relacji, dokończenia dyskusji oraz zacieśnienia kontaktów biznesowych zawartych podczas targów. Hotel Arkadia Royal dysponuje własną restauracją, barem, lobby, a także letnim Grill Barem. Dzięki temu goście mogą wybrać jedną z tych przestrzeni, tak by przy lampce wina, smacznym posiłku czy deserze porozmawiać w mniej formalnej atmosferze.

1000-1

Czy taki pomysł się sprawdzi? Jak najbardziej. Hotel już teraz otrzymuje wiele zapytań w sprawie promocji. Zainteresowanie jest tym większe, że jesienią ilość eventów targowych jest wręcz rekordowa. To we wrześniu i październiku na odwiedzających czekają takie wydarzenia jak Targi Dziedzictwo, WorldHotel czy TT Warsaw.