Tydzień temu pisaliśmy o nietypowych miejscach na konferencję, wśród których zalazły się m.in. dawne więzienie, wrocławskie Afrykarium czy pokład statku. Pozostając w temacie przedstawiamy dodatkowe wodne inspiracje. Spotkanie biznesowe poza lądem oferuje bowiem także Hotel Narvil, jeden z najpopularniejszych podwarszawskich obiektów szkoleniowych.

statek_5_foto_Narvil_2

Ahoj przygodo!

Kiedy, jak nie latem realizować najbardziej kreatywne i szalone wizje integracyjnych wyjazdów firmowych? Wachlarz ofert obiektów jest bardzo szeroki – od paintballu, przez ogniska i wspólne biesiady aż po offroadowe lub rowerowe przejażdżki. Dotyczy to również spotkań biznesowych i konferencji. Tego typu eventy także mogą być bowiem unikatowe, pełne humoru i zabawy. Dobrym przykładem jest nowa oferta Hotelu Narvil.

Obiekt, położony zaledwie 40 minut od centrum Warszawy dobrze wie jak zaskakiwać swoich gości. Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom, a w szczególności tych najbardziej wymagających osób, które szukają nietuzinkowych rozwiązań biznesowych przygotował nową ofertę. Tak powstał projekt konferencji na wodzie.

statek_5_foto_Narvil_1

Nowa atrakcja to dokładniej rejs po rzece Narew, z możliwością organizacji spotkania biznesowego na pokładzie statku. Hotel wyposażony został bowiem w nowoczesną łódź z funkcjonalną salą dla nawet 40 uczestników. Pomieszczenie to posada cały niezbędny sprzęt multimedialny, bezprzewodowy internet i co ważne – zapierające dech w piersiach widoki z okien. Łódź jest zatem idealnym rozwiązaniem podczas spotkań takich jak warsztaty, letnie szkolenia czy eleganckie spotkania biznesowe.

W Hotelu Narvil udowadniamy, że w kreowaniu eventu nie ogranicza nas nic prócz wyobraźni – wystarczy śmiałość w realizowaniu nowatorskich pomysłów. Każdą z dostępnych przestrzeni i miejsc jesteśmy w stanie zaaranżować w taki sposób, aby organizowane wydarzenie było nie tylko interesujące w formie, ale także spełniało wymogi techniczne. Dużo zależy również od wyobraźni klienta. Staramy się sprostać najtrudniejszym zadaniom, stąd pomysł oryginalnych konferencji na wodzie – tłumaczy Grażyna Kowalczyk – Dyrektor Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014.

1Ale łódź to nie wszystko czym na co dzień zaskakuje Narvil. Jego oferta     niestandardowych usług dodatkowych jest bowiem bardzo bogata. W planach jest także wybudowanie nietuzinkowego, kulinarnego Studia Aruana. – Posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług niestandardowych. Architektura obiektu, infrastruktura oraz otoczenie przyrody wokół Hotelu daje szereg możliwości, także dla entuzjastów dobrej kuchni. Począwszy od wydarzeń w sezonowej restauracji Aruana w Ogrodzie, gdzie dania przygotowywane są na oczach gości, po imprezy piknikowe czy ogniska. Z myślą o wielbicielach kuchni powstaje także nasz kolejny projekt: nowoczesne i unikatowe w Polsce kulinarne Studio Aruana, które zapewni jeszcze bliższy, wręcz bezpośredni kontakt ze sztuką kulinarną – dodaje Grażyna Kowalczyk.

Opcja rejsowych konferencji na wodzie została na stałe wpisana do oferty konferencyjnej Hotelu Narvil. Ta i inne atrakcje czekają więc na odkrycie. A zdecydowanie warto skusić się na wodną przygodę. Po takiej konferencji trudno będzie bowiem znaleźć coś równie spektakularnego, a spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.