Właściciele hoteli i obiektów konferencyjnych robią wszystko by sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom gości oraz przyciągnąć nowych klientów. Jedni stawiają na rozbudowaną ofertę usług dodatkowych inni na nietypowe wnętrza, a jeszcze inni po prostu wybierają dogodne i atrakcyjne lokalizacje. Takim obiektem będzie powstający Best Western Kraków – Balice.

Best Western Kraków – Balice, który już w pierwszej połowie 2016 roku dołączy do grona małopolskich obiektów konferencyjnych zlokalizowany zostanie tuż przy porcie lotniczym Kraków – Balice. Pomysł na wykorzystanie takiego miejsca to zdecydowany strzał w dziesiątkę. Bliskość lotniska przyciągnie bowiem wielu gości biznesowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Brak zainteresowania i niska frekwencja nie powinny więc być w tym przypadku problemem.

Źródło: media.mslgroup.pl
Źródło: media.mslgroup.pl

Prócz lokalizacji hotel imponować będzie także swym rozmiarem oraz oryginalnym designem. Jak poinformował inwestor, krakowska spółka Doctor Q Bud, w Best Western w Balicach znajdzie się aż 150 komfortowych pokoi. Co więcej twórcy projektu dbając o ochronę środowiska wykorzystali ekologiczne materiały m.in. energooszczędne urządzenia umożliwiające wykorzystanie wód opadowych czy ogrzewania słonecznego.

Ze względu na dynamiczny rozwój biznesu, w Krakowie powstaje coraz więcej obiektów konferencyjnych. Stolica małopolski jako popularna destynacja uczestników konferencji to świetna propozycja dla inwestorów planujących budowę hotelu. Sieć Best Western także kieruje się tą zasadą. Jeszcze kilka lat temu nie było w tym mieście żadnego obiektu pod szyldem Best Western, a na tą chwile są już trzy. Kolejne dwa, w tym hotel w Balicach są natomiast na etapie budowy.