Co roku zaskakuje kierowców. Kochają ją dzieci i narciarze. Jedni ją lubią, inni jej nienawidzą. Nie można jednak można zaprzeczyć, że to zimą góry wyglądają najpiękniej. I to właśnie teraz jest najlepszy czas na planowanie konferencji w naszych pięknych, polskich górach.

Polskie góry może nie należą do najwyższych na świecie, co wcale nie ujmuje im uroku. No bo po co nam Himalaje, jeżeli mamy równie piękne Tatry? W okolicach tatr mieści się wiele miejscowości, w których panuje atmosfera, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie.

Tatry zimąDo zimowej stolicy Polski zaprasza pięciogwiazdkowy hotel Litwor, który mieści się w samym centrum Zakopanego przy ul. Krupówki. Ze względu na swoje położenie, liczne atrakcje, a także ogromne możliwości, hotel doskonale nadaje się do organizacji szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych. Hotel Litwor szczególnie docenią osoby ceniące sobie prestiż, wyśmienitą kuchnię i prawdziwą górską atmosferę.

Hotel Litwor

Hotel dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, z których największa może pomieścić 80 osób. Sale są doskonale przygotowanymi do organizacji wszelkich firmowych spotkań. Pomieszczenia wyposażono są w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, odpowiadający wszelkim potrzebom. Goście hotelu Litwor nie tylko rozerwą się w Zakopanem i na górskich szlakach – na terenie kompleksu znajduje się basen, sauna fińska, sauna turecka, jacuzzi, solarium, Instytut Kosmetyczny La Belle i znakomita restauracja. Czy czegoś więcej nam potrzeba?

Basen Litwor

Tatry to niezaprzeczalnie najwyższe pasmo górskie w Polsce. Jednak nie można zapominać o Sudetach, w których również czeka na nas masa atrakcji. Do Karpacza zaprasza Pałac Margot. Obiekt położony jest w cichej dzielnicy miasta w około 800 metrów od centrum. Góry, spokój i okoliczne atrakcje gwarantują konferencję pełną pozytywnych doznań.

Pałac Margot

W sali konferencyjnej pałacu znajdującej się w pałacu można zorganizować spotkanie dla 125 osób. Sala jest tak przestronna, że nadaje się nawet na bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Pałac Margot SPA & WellnessPałac Margot to również kompleksowe centrum SPA & Wellness, w którym każdy może zrelaksować się i zadbać o spokój ciała i ducha. Goście hotelu mają do dyspozycji basen z grotą skalną i sztuczną rzeką, suchą saunę fińską, saunę turecką, saunę infrared, jacuzzi, gabinet masaży (począwszy od klasycznego po starożytne zabiegi ayurvedyjskie), gabinet odnowy biologicznej , pokój relaksu, tropikalny prysznic i wiele zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi wykonywane są tutaj wyłącznie na bazie naturalnych kosmetyków osiadających międzynarodowy certyfikat jakości BDiH.

Zima w górach to także narty, łyżwy, bitwy na śnieżki, długie spacery, zwiedzanie, rewelacyjna kuchnia i masa innych atrakcji. Zimowa konferencja w górach to zawsze świetna zabawa! 🙂