Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Firma eMBe ART specjalizuje się w nagrywaniu audio treści merytorycznej wykładów, szkoleń, konferencji, prezentacji. Firma wydaje także dla potrzeb organizatorów i prowadzących płyty CD lub DVD z tych wydarzeń. Są to więc z punktu widzenia organizatorów wydarzeń konferencyjnych i biznesowych obszary, w których warto skorzystać z najlepszych firm na rynku i mieć gwarancję najlepszego możliwie zapisu danego szkolenia, wykładu czy konferencji.

Do działalności firmy eMBe ART należą wszelkie działania w zakresie wszelkich nagrań dźwiękowych (przede wszystkim archiwizacja), muzycznych, obsługa nagłośnienia konferencji, szkoleń, wykładów, koncertów, imprez okolicznościowych. Do tego dochodzi organizacja, realizacja imprez okolicznościowych (np. eventy, wesela, poprawiny, studniówki, integracja firmowa, integracyjne rejsy morskie z zajęciami sportowymi w Szwecji, DJ itp.) Firma eMBe ART. Zajmuje się także managementem zespołu "LUSTRO". Firma proponuje również usługi i korzystne rozwiązania na wszelkie organizowane przez Państwa imprezy od sal kameralnych po stadiony. Dodatkowym obszarem działalności firmy jest muzyka grana na żywo, koncerty akustyczne, koncerty kameralne z podkładami muzycznymi, muzyka z płyt. Dzięki takim działaniom można doskonale wzbogacić swoje wydarzenie biznesowe i sprawić, że wszyscy uczestnicy danego szkolenia czy konferencji zapamiętają je naprawdę na długo.Firma eMBe ART  reprezentuje także wykonawców z innych dziedzin rozrywki (m.in. iluzja także w języku niemieckim, działania teatralne również dla dzieci). Firma eMBe ART dysponuje także profesjonalną mobilną, zadaszoną sceną, która często sprawdzi się jako najlepsze rozwiązanie podczas imprezy firmowej czy konferencji. W ramach naszych usług skierowanych do klientów biznesowych i na wydarzenia konferencyjne oferujemy także doskonały catering w przystępnym poziomie cenowym. Za firmą eMBeART przemawia 25 lat doświadczenia imprezowego i PR, które jest gwarancją doskonale zrealizowanej usługi. Firma wystawia rachunki VAT.

Portfolio


 • Teatr Wielki w Łodzi – m.in. „Republika rzecz publiczna”


 • Teatr Bolszoj w Moskwie – „Karłowicz” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza


 • Współpraca koncertowa m.in. z Krystyną Giżowską, kapela „Dobrzanie”, Iron Maiden


 • Organizacja eventów i szkoleń m.in. dla firmy „LASKOMEX”, AFLOFARM


 • „PROLETARYAT” – m.in. festiwal w Węgorzewie „Union Of Rock” (14-08-2006 r., HUNTER FESTIWAL w Szczytnie; 19-08-2006 r festiwal w Jarocinie), Norwegia (Samfundet, Trondheim), Koncert pamięci Grzegorza Ciechowskiego (grudzień 2006), WOŚP – Częstochowa (14-01-2007), Koncert dla Moniki Kuszyńskiej (31-01-2007), Kortowiada ‘2007, Międzynarodowy Zlot Motocyklistów (25-05-2007)


 • „AKURAT” – m.in. fastiwal Punk do Police - Czechy, Mighty Sound Festival - Czechy (14-07-2007)


 • „MORCHEEBA” – Malta Poznań (06.2008), „LaFee” – Niemcy (11.2008)
 • Podobne firmy

  firma/extreme-team-polska
  Extreme Team Polska

  Warszawa

  Zobacz
  firma/extreme-team-polska
  Extreme Team Polska

  Warszawa

  Zobacz
  Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij