Szybkie wyszukiwanie

WERSAL Catering

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Wersal Catering działa na terenie województwa mazowieckiego w Duchnowie. Od dziewięciu lat świadczy usługi cateringowe przygotowując wspaniałe potrawy na różne wydarzenia rodzinne i firmowe. 


Firma realizuje usługi cateringowe na:

  • Eventy i spotkania biznesowe - zapewnia kompleksową organizację imprez przygotowując, lunche, bankiety, konferencje, grille, koktajle czy wytworne uroczyste kolacje. Całość zamówienia dostosowywana jest do charakteru imprezy tak, aby każde wydarzenie było niepowtarzalne.
  • Organizacja wesel i kameralnych przyjęć - firma przygotuje catering na spotkanie organizowane w domu lub na duże przyjęcie weselne. Zapewnia oryginalne dania, a każde menu ustalane jest indywidualnie na potrzeby wydarzenia.
  • Catering zbiorowy - specjalnie stworzona oferta zagwarantuje catering dla przedszkoli, szpitali, szkół czy instytucji. Dbałość o dobrą jakość świadczonych usług zapewnia smaczne i wyjątkowe dania.

Niezależnie od wielkości wydarzenia Wersal Catering zorganizuje niezapomnianą imprezę opartą na bardzo dobrych sprawdzonych produktach, a kucharze przygotują wykwintne dania. Profesjonalna załoga pomoże w odpowiedni sposób zorganizować i zaaranżować całe wydarzenie, tak aby wszyscy goście zachwycali się niepowtarzalnym smakiem.

Firmę wyróżnia fachowość, przykładanie uwagi do szczegółów, wieloletnie doświadczenie, odpowiednie kompetencje, sumienność, nowoczesna forma przygotowywania cateringu.

Portfolio

Wersal Catering specjalizuje się w profesjonalnej organizacji imprez firmowych, okolicznościowych, bankietów, lunchy, uroczystych kolacji, konferencji czy  szkoleń. 

Menu ustalane jest indywidualne i dopasowywane jest do potrzeb żywieniowych i preferencji uczestników.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług i rzetelność.

Wersal catering dokładnie odwzorowuje wizję klienta dzięki prowadzeniu dokładniej weryfikacji jego potrzeb.

Zamówienie przygotowywane jest z produktów najwyższej jakości, świeżych i  pochodzących od sprawdzonych dostawców. Dania zachwycają formą podania i niepowtarzalnym smakiem. 

Wersal catering to rodzinna firma, którą tworzy zgrany zespół ludzi z pasją do gotowania.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij