Jako organizator konferencji na pewno chcesz, aby uczestnicy zapamiętali to wydarzenie na bardzo długi czas. W związku z tym pewnie wybrałeś już salę na event, wysłałeś zaproszenia i nawiązałeś współpracę z najlepszymi prelegentami. Być może jednak zastanawiasz się, jak jeszcze możesz uświetnić swoje wydarzenie.

Tutaj z pomocą przychodzą gadżety dla uczestników konferencji, które są bardzo miłym akcentem i symbolem wdzięczności za wspólnie spędzony czas. Dodatkowo – w zależności od wyboru – często pełnią też one funkcję reklamową. W dzisiejszym artykule napiszemy nieco więcej o tym, czy warto przygotować gadżety dla uczestników konferencji. Podamy też kilka przykładów oryginalnych podarunków, obok których trudno jest przejść obojętnie. Ciekawi Cię ta tematyka? W takim razie koniecznie zostań z nami!

Pakiet konferencyjny


Pakiet konferencyjny bardzo często nazywany jest inaczej zestawem prezentów dla uczestników. Jest to coś, co otrzymują goście w momencie rejestracji na dany event lub podczas zajmowania miejsc na sali. Oczywiście pakiety konferencyjne mogą mieć różne formy. Najcześciej jednak w ich skład wchodzę elementy, takie jak m.in. wydruk programu konferencji, dzięki któremu goście mogą na bieżąco sprawdzać czas trwania poszczególnych wystąpień.

W pakiecie znajdują się też zwykle przewodniki po konferencji (szczególnie w przypadku dużych wydarzeń) oraz identyfikatory. To jednak nie wszystko! Goście mogą również liczyć na zestaw materiałów biurowych – zwykle są to notesy, długopisy i teczki z logotypami. To właśnie tak prezentuje się podstawowa wersja pakietu konferencyjnego, do której można dołączyć indywidualnie dobrane gadżety.

Gadżety na konferencje


Konieczne wydaje się podkreślenie, że prezenty dla uczestników konferencji wcale nie muszą być drogie. Bardziej liczy się to, aby wyróżniały się wyjątkowością, więc nie martw się o swój budżet! Uważamy, że gadżety na konferencje stanowią bardzo miły gest, sprzyjającu budowaniu relacji interpersonalnych i networkingowi. Aby jednak gadżety utkwiły w pamięci gości, muszą być po prostu inne niż wszystkie.

Daruj więc sobie zamówienie breloczków, smyczy czy kubków z logo firmy. Tego typu prezenty z pewnością współcześnie nie zrobią już na nikim wrażenia. W dodatku jest to mało ekologiczne rozwiązanie. Jaki więc powinien być idealny prezent dla gości konferencyjnych? Przede wszystkim użyteczny i stylowy. Poniżej zaprezentowaliśmy nasze propozycje przedmiotów, które warto jest zakupić!

Jakie prezenty dla uczestników konferencji?


Zastanawiasz się, jakie prezenty dla uczestników konferencji? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Uważamy, że świetnym rozwiązaniem jest zamówienie świec sojowych lub rzepakowych o dowolnym zapachu. Możesz np. stworzyć też spersonaizowany zapach, który będzie się kojrzył gościom tylko i wyłącznie z Twoim eventem. Warto też wziąć pod uwagę gadżety, takie jak np. stojaki na telefon, ładowarki indukcyjne czy powerbanki.

Dużą popularnością cieszą się ostatnio też termosy próżniowe, butelki termiczne z zaparzaczem czy maty do jogi z naturalnego korka. Wiele oczywiście zależy od Twojego budżetu. Określ więc w pierwszej kolejności, ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na prezenty dla uczestników konferencji. Znacznie ułatwi Ci to ostateczny wybór giftów, którymi obdarujesz gości.

Gdzie zorganizować konferencję?


Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie inaczej niż „to zależy”. W Polsce znajdziesz wiele atrakcyjnych obiektów, które sprzyjają pracy i realizacji najbardziej wymagających wydarzeń. Na naszej stronie znajdziesz m.in. hotele na konferencję nad morzem czy obiekty konferencyjne w górach. Jeśli chcesz zorganizować event w centrum miasta, to także mamy kilka ciekawych propozycji.

Weź pod uwagę m.in. hotele na konferencję we Wrocławiu czy hotele w Łodzi. Jesteśmy przekonani, że wśród wielu obiektów, które tam czekają, jest ten, który spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj jednak, aby dokonać rezerwacji obiektu z odpowiednim wyprzedzeniem. Im szybciej zaczniesz szukać najlepszego miejsca, tym oczywiście lepiej. Trzymamy więc kciuki za Twój event i wierzymy, że wybierzesz najlepsze prezenty dla gości konferencyjnych!