Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Sale konferencyjne w górach


Tatry, Bieszczady, Karkonosze, Beskidy. To tylko niektóre z wielu przepięknych, polskich pasm górskich. Południe kraju obfituje w malownicze, górzyste obszary gdzie zarówno niższe szczyty jak i imponujące masywy górskie robią wrażenie. Właśnie tam, w otoczeniu przyrody znajduje się wiele kurortów, hoteli konferencyjnych i ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych w typowo góralskim wystroju. Najbardziej popularne ośrodki to m.in. Zakopane, Wisła, Szczyrk, Szklarska Poręba i Karpacz. Nie brak tam turystycznych atrakcji takich jak muzea, restauracji i bary, a co za tym idzie, także hoteli. Jeżeli ktoś poszukuje większej intymności i spokoju może natomiast zdecydować się na hotel w niewielkiej miejscowości lub uroczej, górskiej wsi.

Hotel Beskidian***
Hotel Beskidian***

Węgierska Górka

Zobacz
Nosalowy Dwór Resort & SPA
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Zakopane

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 327

Alpin

Miasto: Szczyrk

Typ obiektu:
Hotel **

Maks. pojemnośc sali: 180 osób

Ten komfortowy hotel położony jest w sercu malowniczych Beskidów. Otoczenie niezwykłej przyrody zapewnia spokojną atmosferę, sprzyjającą relaksowi, a także organizacji ...
 

Mimo, iż miejsca konferencyjne w górach znacznie różnią się od tych w dużych metropoliach nie brak tu profesjonalnego zaplecze na nawet najbardziej złożone spotkania biznesowe. Hotele, zarówno te pięciogwiazdkowe jak i bardziej ekonomiczne wyposażone są w funkcjonalne sale z wyposażeniem, internetem bezprzewodowym i ofertą cateringową. Co więcej oferują gościom nocleg z zapierającym dech w piersiach widokiem na górskie zbocza oraz szereg dodatkowych atrakcji takich jak piesze wyprawy, wspinaczki, wycieczki rowerowe czy jazda na nartach – idealne zarówno latem jak i zimą.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".