Szybkie wyszukiwanie
Hotel Pałac Alexandrinum

Sale konferencyjne w górach

: znaleziono 385 obiektów

Tatry, Bieszczady, Karkonosze i Beskidy. To tylko niektóre z wielu przepięknych, polskich pasm górskich, które o każdej porze roku przyciągają setki turystów z kraju i zagranicy. Południowe tereny obfitują w malownicze obszary, gdzie zarówno niższe szczyty, jak i imponujące masywy górskie robią ogromne wrażenie. Przedsiębiorcy cenią sobie otoczenie przyrody podczas poszukiwań najlepszego miejsca na organizacja konferencji w górach, szkolenia w górach, wyjazdu służbowego lub integracyjnego. Powoduje to, że z biegiem lat znacząco zwiększa się konkurencja na rynku hotelarskim. Powstają liczne obiekty konferencyjne w górach, które reprezentują najwyższy poziom świadczonych usług.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Krynica-Zdrój

Zobacz
Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała
Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Zobacz
Hotel Klimczok ****
Hotel Klimczok ****

Szczyrk

Zobacz
Green Mountain Hotel*****
Green Mountain Hotel*****

Karpacz

Zobacz

Alpin

Szczyrk (w centrum od centrum)

Hotel **

Maks. pojemność sali: 150 osób

Liczba sal: 4

Ten komfortowy hotel położony jest w sercu malowniczych Beskidów. Otoczenie niezwykłej przyrody zapewnia spokojną atmosferę, sprzyjającą relaksowi, a także organizacji ...
 

Sale konferencyjne w górach mają wielu swoich zwolenników, a nawet... miłośników.

Do najbardziej popularnych ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych należą między innymi: Zakopane, Wisła, Szczyrk, Szklarska Poręba i Karpacz. W górskich miejscowościach, które są nakierowane na turystykę nie brakuje atrakcji takich jak: muzea, restauracje i bary. Nie można też zapominać, że są to tereny najlepsze dla miłośników białego szaleństwa. Sporty zimowe świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów integracyjnych. Obiekty szkoleniowe w górach posiadają nowocześnie wyposażone stoki i wyciągi narciarskie. Jasno określony poziom trudności na trasach zapewnia bezpieczeństwo nawet początkującym. Organizując konferencje w górach można spokojnie rozważyć wspólny zjazd na nartach lub przejażdżkę konną. W ciepłych okresach proponujemy zdobywać szczyty i doliny. Nawet ciężka wędrówka na pewno zapadnie w pamięć wszystkich uczestnikom spotkania. Warto więc wykorzystać naturalne walory regionu.

Hotele konferencyjne w górach często proponują także kuligi, ogniska lub kąpiele geotermiczne. Dodatkowo powstają w takich miejscach, że niemal z każdego balkonu i tarasu można podziwiać piękny widok.

Kolory okolicznych lasów zachwycają szczególnie jesienią, gdy górują złote i czerwone liście. Śnieżna kopuła bądź nisko osadzona mgła na horyzoncie także zapewniają wyjątkowe wrażenia. Poszukując kameralnego klimatu, można zdecydować się na hotel w niewielkiej miejscowości lub uroczej, górskiej wsi. Nie brak tu profesjonalnego zaplecza technologicznego. Co więcej można liczyć na szereg dodatkowych atrakcji. Piesze wyprawy, wspinaczki oraz wycieczki rowerowe są idealne zarówno latem, jak i zimą. Warto także zwrócić uwagę na architekturę. Tereny górskie oferują liczne zabytkowe kościoły i pomniki przyrody. Sale szkoleniowe w górach są przestronne i bardzo dobrze oświetlone, dzięki czemu zmniejszają zmęczenie oczu. Dodatkowo pozwalają cieszyć się urokliwą panoramą i świeżym powietrzem, co znacząco poprawia samopoczucie.

Wysoki poziom jaki reprezentują ośrodki konferencyjne w górach sprawia, że standardem stały się baseny, SPA, sauny i siłownie.

Goście mogą liczyć na klimatyzację, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz obszerny parking, czyli wszystko co jest konieczne do poprowadzenia prelekcji lub seminarium. Nowoczesne ośrodki szkoleniowe są nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne. Budynki idealnie wpasowują się w krajobrazy. We wnętrzach można dostrzec elementy ze szkła, kamienia oraz drewna, co buduje niesamowity górski klimat. W takich pomieszczeniach praca sprawia czystą radość. Jedną z największych atrakcji regionu południa jest autentyczny i żywy folklor. Tradycja górali jest przepełniona kolorami, tańcem i śpiewem. W klimatycznych uliczkach miast i wsi rozbrzmiewa charakterystyczna gwara, a góralskie pieśni potrafią przyprawić o gęsią skórkę wszystkich słuchaczy.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Załóż konto
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij