Wielkimi krokami zbliżają się walentynki, czyli święto zakochanych, które należy odpowiednio celebrować. Jest to absolutnie wyjątkowy dzień – idealny, by zabrać swoją drugą połówkę na romantyczną kolację, do kina lub teatru. Możesz też zaplanować wspólny wyjazd do hotelu, podczas którego miło spędzicie czas, odpoczniecie od codziennych obowiązków i zbliżycie się do siebie.

Walentynki w hotelu to świetna propozycja dla par, które chcą się skutecznie zrelaksować i spędzić czas tylko w swoim towarzystwie. Dodatkowo uważamy, że wspólny wyjazd do hotelu dobrze zrobi każdej parze – niezależnie od stażu związku. Zostań z nami i poznaj atrakcyjne hotele na walentynki.

Walentynki w hotelu


Walentynki w hotelu to doskonały pomysł! Możecie taki wyjazd zaplanować wspólnie lub… przygotować niespodziankę dla drugiej połówki. Jeśli zastanawiasz się, gdzie jechać na walentynki, to w pierwszej kolejności przemyśl, czy chcesz spędzić ten czas w otoczeniu ciszy, spokoju i natury czy może w mieście, w którym dużo się dzieje. Wszystko tak naprawdę zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Polecamy np. wziąć pod uwagę hotele SPA, które przygotowują bardzo atrakcyjne pakiety walentynkowe. Możesz w nich liczyć m.in. na wspaniałe masaże czy różnorodne zabiegi na twarz i ciało.

Walentynki nad morzem


Hotele nad morzem także stanowią świetne tło dla walentynkowych wyjazdów. Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczny widok niż zachód słońca nad Bałtykiem. Piękne krajobrazy, szum fal, cisza i spokój to zdecydowanie odpowiednie warunki do miłego spędzenia czasu w towarzystwie ukochanej osoby. Twojej uwadze szczególnie polecamy takie obiekty, z których widać morze, a więc np. Radisson Blu Hotel w Sopocie, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT we Władysławowie czy HAVET HOTEL Resort & SPA w Dźwirzynie. Koniecznie zapoznaj się z ofertą tych wyjątkowych obiektów i nie zwlekaj z rezerwacją! Jesteśmy przekonani, że miejsca te absolutnie Cię zachwycą.

Walentynki w górach


Romantyczne spacery po górskich szlakach zwieńczone wspólnym wieczorem przed kominkiem to kadry niczym z najpiękniejszych filmów! Jeśli więc chcesz spędzić walentynki w górach, to musimy przyznać, że to wspaniały pomysł! Tak naprawdę każda para znajdzie tam coś dla siebie. Ci, którzy cenią aktywne spędzanie czasu, mogą np. udać się na stoki narciarskie czy na lodowisko. Pary chcące odpocząć mogą z kolei udać się do prawdziwej góralskiej karczmy lub wziąć udział w kuligu. Takich atrakcji zdecydowanie się nie zapomina! Jeśli chodzi o hotele na walentynki w górach, to warto poznać m.in. Crystal Mountain w Wiśle i Hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju.

Walentynki na Mazurach


Warmia i Mazury to przede wszystkim piękne krajobrazy, sielska atmosfera i niemal nieskończone możliwości względem miłego spędzenia czasu! Propozycję tę docenią goście chcący spędzić walentynki z dala od zgiełku codzienności. Dodatkowo na Mazurach znajduje się wiele wyjątkowych miejsc, w których można przeżyć niezapomniane chwile. Przykładowo, goście mogą liczyć na zamki, które wyróżniają się bogatą historia i eleganckimi wnętrzami. Nocleg w takich okolicznościach to już atrakcja sama w sobie! Poznaj więc Hotel Zamek Ryn czy Hotel St. Bruno w Giżycku. Takie miejsca na walentynki sprawią, że przeżyjesz naprawdę magiczne chwile!