Przed organizatorami wydarzeń wiele wyzwań – m.in. wybór odpowiedniego miejsca. Idealna sala szkoleniowa powinna być przede wszystkim korzystnie zlokalizowana, doskonale wyposażona i zaaranżowana w odpowiedni sposób. Musi także posiadać stosowne walory techniczne, jak chociażby klimatyzacja, dostęp do Internetu czy wystarczająca powierzchnia, a co za tym idzie, też liczba miejsc. W tym artykule pragniemy przedstawić zbiór najlepszych sal szkoleniowych we Wrocławiu, które umożliwiają zaproszenie 60 osób. Obiekty, w których znajdują się te pomieszczenia, oferują także szeroki zakres usług dodatkowych, jak np. noclegi, gastronomie, SPA, baseny, sale fitness oraz wiele innych – przybliżamy je w dalszej części artykułu.

 

Wysoce stylowy Hotel Patio ***
ul. Kiełbaśnicza 24

Zacznijmy od Hotelu Patio ***, który jest pionierem klimatycznych wnętrz i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Posiada on 3 zróżnicowane pod względem wielkości sale, odpowiednie do organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów i wykładów. Jego największa sala – Vratislavia – umożliwia zaproszenie 60 osób w układzie teatralnym. To bardzo stylowe pomieszczenie, które z pewnością zostanie w pamięci każdego gościa.

Posiada klimatyzację, bezpośredni dostęp do światła dziennego oraz profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Obiekt oferuje również 50 pokoi 1- oraz 2-osobowych oraz Restaurację Patio, specjalizującą się z serwowaniu dań typowo polskich i europejskich.

Uroku Hotelowi Patio dodaje klimatyczny ogródek letni, odpowiedni do spędzenia przerwy kawowej.

 

Klimatyczna Kamienica Pod Aniołami
ul. Kazimierza Wielkiego 31-33

Kolejnym obiektem jest Kamienica Pod Aniołami, która w swojej ofercie ma aż 6 sal szkoleniowych o zróżnicowanej wielkości, w tym jedną z 60 miejscami.

Dysponuje także komfortowym zapleczem noclegowym w postaci 100 miejsc. Rozłożone zostały one w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych. Goście mogą także skosztować tam wyśmienitych dań w domowej restauracji. W niej również możliwa jest organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń. Spotkania przy kulinariach to zawsze dobry pomysł.

Ogromnym atutem Kamienicy Pod Aniołami jest lokalizacja – zaledwie 500 m dzieli obiekt od centrum Wrocławia, co pozwala na sprawny dojazd i nieograniczone możliwości korzystania z atrakcji miasta.

W obiekcie doskonale poczują się osoby ceniące przestronne wnętrza, doskonałą kuchnię oraz charakterystyczny klimat kamienic.

60-osobowa sala szkoleniowa znajdująca się w obiekcie, posiada pełne wyposażenie multimedialne, stylowy taras oraz duże okna, dzięki którym do wnętrza wpada sporo światła dziennego.

 

Nowoczesny Terminal Hotel ***
ul. Rakietowa 33

Obiektem zasługującym na wyróżnienie jest Terminal Hotel ***. To miejsce pełne innowacyjnych rozwiązań, które dysponuje multifunkcjonalnym zapleczem szkoleniowym w postaci 5 sal. Jedna z nich – sala Voyager – umożliwia zaproszenie 60 osób. Jest wyposażona w funkcjonalne meble oraz niezbędne sprzęty multimedialne.

Pozostałe sale są znacznie większe, odpowiednie do organizacji przedsięwzięć na dużą skalę – nawet do 1000 gości.

Dodatkowo, Terminal Hotel posiada wygodne zaplecze noclegowe, które składa się z 51 nowocześnie urządzonych pokoi oraz wyborną restaurację, w której serwowane są dania z różnych stron Europy.

Nowatorska aranżacja wszystkich przestrzeni sprawia, że wspaniale czują się tam goście ceniący wysoki komfort i profesjonalną obsługę.

 

Designerski Ibis Styles Wrocław Centrum ***
Plac Konstytucji 3 Maja 3

Wspomnieć należy o przepięknym Hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum***. Jest to obiekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Już z zewnątrz zwraca uwagę gości swoją przeszkloną bryłą, jednak w środku… czeka jeszcze więcej zachwytów.

Zaaranżowany został w niezwykle designerski sposób, zgodnie z najnowszymi, obowiązującymi trendami. Kolorowe meble i dodatki w doskonały sposób przełamują stonowane kolory ścian i podłóg.

Obiekt ma w swojej ofercie 12 przestrzeni, w których można zorganizować szereg wydarzeń biznesowych, jak m.in. szkolenia. Znajdziemy tam piękną salę z 65 miejscami, która już niejednokrotnie była tłem najlepszych eventów. Spotkaniom takim sprzyja kameralna atmosfera, profesjonalne wyposażenie oraz szereg innowacyjnych rozwiązań.

Ponadto, w obiekcie można liczyć na komfortowe zaplecze noclegowe w postaci 133 pokoi oraz na restaurację Czarymary, w której serwowane są wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej.

 

Obiekt jak z katalogów – Hotel GEM
ul. Mianowskiego 2B

Jeśli mowa o najlepszych salach szkoleniowych na 60 osób, nie sposób pominąć Hotelu GEM***. To stylowy obiekt, który stworzony został z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejsze detale – absolutny raj dla perfekcjonistów.

Obiekt oferuje 4 sale szkoleniowe, w tym jedną 65-osobową. Jest ona w pełni klimatyzowana, przestronna oraz wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny i udogodnienia, takie jak m.in. ekran, rzutnik, flipchart, markery, gniazda sieciowe oraz połączenie z bezprzewodowym Internetem.

Hotel GEM dysponuje także 134 miejscami noclegowymi w 67 komfortowych pokojach oraz pełną rodzinnego ciepła restauracją.

Wszystko w sposób prosty, minimalistyczny i klasyczny.

Ponadto, goście obiektu mogą skorzystać z bogatej oferty usług dodatkowych. Czekają na nich: korty tenisowe, pływania, boiska do piłki plażowej, sala fitness oraz saunarium. To doskonały sposób zarówno na odpoczynek, jak i na integrację.

Hotel, do którego chcesz wracać – Hotel HP Park Plaza ****
ul. Bolesława Drobnera 11-13

Podczas poszukiwań obiektu we Wrocławiu, który posiada salę szkoleniową na 60 osób, prędzej czy później trafi się na Hotel HP Park Plaza ****. Moment ten będzie z pewnością początkiem czegoś wyjątkowego. Zapytać można, z jakiego powodu. Otóż świadczy on kompleksowe usługi z zakresu organizacji wydarzeń biznesowych i – trzeba przyznać – robi to na naprawdę wysokim poziomie.

Oferuje 7 sal konferencyjno-szkoleniowych. Niektóre z nich posiadają system mobilnych ścian, który umożliwia łączenie przestrzeni.

Sala Meander w ustawieniu teatralnym pozwala na zaproszenie 60 gości. Jest ona bardzo klimatyczna, wyposażona w stylowe meble i dodatki, a także profesjonalny sprzęt multimedialny.

Obiekt proponuje gościom także komfortowe zaplecze noclegowe177 wygodnych pokoi o najwyższym standardzie. Z części z nich rozpościera się piękny widok na magiczny Ostrów Tumski.

Hotel HP Park Plaza **** ma w swojej ofercie także restaurację, przestronny parking oraz doskonałe zaplecze WELLNESS & SPA.

 

Wysoki komfort i ogromne zaplecze szkoleniowe – Haston City Hotel
ul. Irysowa 1-3

Spośród wszystkich prezentowanych obiektów z Wrocławia, które umożliwiają zaproszenie 60 osób, największym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym dysponuje właśnie on – Haston City Hotel ****. Ma w swojej ofercie aż 14 sal, które zróżnicowane zostały pod względem wielkości. Trzy z nich idealnie wpisują się w nasze zapotrzebowanie. Zaproszenie 60 osób umożliwiają sale: Rolls Royce A w ustawieniu podkowy, Jaguar A w ustawieniu teatralnym i Jaguar B także w ustawieniu teatralnym.

Są to eleganckie, wysoko stylowe przestrzenie, w których dobrze poczują się nawet najbardziej wymagający goście.

Wyposażenie pomieszczeń obejmuje funkcjonalne meble, klimatyzację oraz profesjonalny sprzęt multimedialny.

Obiekt proponuje także 111 prestiżowych pokoi, wyśmienitą restaurację, lobby bar oraz przestronny parking.

 

Podsumowanie

Powyższe propozycje z pewnością sprawdzą się podczas organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i innych spotkań biznesowych. Zachęcamy do przejrzenia prezentacji obiektów i odwiedzenia ich stron internetowych. Można na nich znaleźć znacznie więcej szczegółów, a także kolejne argumenty za wyborem tych właśnie przestrzeni oraz kontakt do ich obsługi.