Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
20.05.2011

Haston City Hotel we Wrocławiu już otwarty

We Wrocławiu ruszył czterogwiazdkowy hotel biznesowy Haston City. Obiekt znajduje się przy głównej trasie na Poznań, 4 km od centrum miasta.

Haston City Hotel do dyspozycji gości oddaje 111 klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w sejf na laptop, minibar, szybkie łącze internetowe oraz telewizor LCD, a także mini sety do parzenia herbaty i kawy. W planach jest także otwarcie pod koniec roku centrum konferencyjnego o powierzchni ok. 1500 mkw. W strefie biznesowej znajdzie się siedem wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Sale konferencyjne maksymalnie pomieszczą do 600 osób.

Dodatkowe usługi hotelu to m.in. Lobby bar, nowoczesna restauracja, oraz ekskluzywne miniSPA & Fitness, z saunami suchą i parową, strefą wypoczynku, centrum fitness oraz jacuzzi. Obiekt przystosowany jest do potrzeb gości niepełnosprawnych.

We Wrocławiu wśród hoteli czterogwiazdkowych można wyróżnić: Scandic Wrocław, Hotel Orbis Wrocław, Hotel Qubus Wrocław, czy HP Park Plaza.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij