Szybkie wyszukiwanie
Hotel Porto ***

Obiekty konferencyjne Wisła

: znaleziono 24 obiektów

Wisła to nie tylko malownicza rzeka, ale również piękna górska miejscowość. To miejsce niezwykle funkcjonalne, dlatego realizowanych jest tam mnóstwo spotkań biznesowych. Przedsiębiorcy są zachwyceni ofertami promowanych na portalu obiektów szkoleniowych w Wiśle. Są one niezwykle elastyczne, dlatego bez względu na wielkość reprezentowanego przedsiębiostrwa, realizatorzy mogą pozwolić sobie na współpracę. Spotkania odbywają się w nowoczesnych salach konferencynych. Są one nie tylko przestronne, ale również niezwykle gustowne, dzięki czemu zaproszeni goście czują się w nich doskonale. Znajdują się w nich nowoczesne sprzęty multimedialne, w tym projektory, rzutniki oraz inne przydatne urządzenia. Prelegenci są zachwyceni świetną akustyką. Głos świetnie się roznosi po salach szkoleniowych i trafia do skupionych słuchaczy. Architekci zaprojektowali wnętrza w taki sposób, aby zbędne...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Wisła

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Izabella

Hotel Izabella

Wisła

Inne

Maks. pojemność sali: 40 osób

Liczba sal: 2

Doskonałe miejsce dla miłośników górskich atrakcji. Hotel umożliwia wypoczynek, podziwianie krajobrazów z panoramicznego ...
 
 

elementy nie odwracały uwagi uczestników eventów oraz tak, aby mogli oni cieszyć się nieskalaną estetyką. Turyści, którzy brali już udział w konferencjach organizowanych w ośrodkach szkoleniowych w Wiśle, byli zadowoleni również z licznych możliwości spędzenia czasu wolnego. Wisła to miejsce idealne do zaplanowania wypoczynku. Malownicze widoki, świeże powietrze, czy bogata fauna i flora to zaledwie początek zalet tej miejscowości. Fani aktywnego wypoczynku mogą wybrać się na jeden ze stoków narciarskich. Bez względu na stopień zaawansowania, narciarze znajdą idealne rozwiązania. Profesjonalni instruktorzy pomogą w nauce. Jedną z budowli wartych obejrzenia jest wiadukt kolejowy. Został on wybudowany w latach 1931-33 i zachwyca wyjątkową architekturą. Równie polecanym miejscem jest amfiteatr, w którym wciąż odbywają się liczne eventy. Osoby pragnące zakosztować odrobiny kultury, zdecydowanie powinny wpisać obiekt jako jeden z obowiązkowych punktów wycieczki. Warto wspomnieć również o Kaskadach Rodła. Jest to jeden z najpiękniejszych zespołów naturalnych progów wodnych w Beskidach. Bez względu na cel wizyty, nie sposób się nudzić w Wiśle. Zarówno oferta turystyczna jak i biznesowa, zapewniają mnóstwo rozrywek. W obiektach konferencyjnych poza świetnymi salami szkoleniowymi, znajdują się renomowane gabinety SPA, restauracje, fryzjerzy, czy też bary. To miejsce doskonałe do realizacji ważnych spotkań, imprez okolicznościowych oraz urlopów.

Sale konferencyjne Wisła - FAQ

 

Czy znalezienie odpowiedniej sali na konferencję w Wiśle jest trudne?

Przed organizatorami konferencji nie lada wyzwanie – znalezienie odpowiedniego miejsca. I choć brzmieć to może przerażająco, to wcale nie musi tak być! Naprzeciw wychodzi nasza strona, zbierając w jedno miejsce najlepsze obiekty konferencyjne z całej Polski. Wystarczy wybrać miasto, czyli w naszym przypadku Wisłę, a następnie zapoznać się z prezentacjami obiektów konferencyjnych. To naprawdę bardzo proste i przyjemne zadanie.

Czy w Wiśle znajdują się obiekty konferencyjne z zapleczem noclegowym?

Organizatorzy konferencji oraz prelegenci i goście zazwyczaj przyjeżdżają ze wszystkich zakątków kraju, a nawet świata. Nikogo nie powinno więc dziwić zainteresowanie obiektami, które poza salami biznesowymi, posiadają zaplecze noclegowe. Wisła stanęła na wysokości zadania, doskonale wpisując się w potrzeby gości. Wszystkie obiekty oferują miejsca noclegowe. By dowiedzieć się, ile pokoi znajduje się w danym obiekcie, należy wejść w prezentację.

Jaka jest najmniejsza sala konferencyjna w Wiśle, a jaka największa?

Obiekty konferencyjne w Wiśle umożliwiają organizację różnego rodzaju przedsięwzięć – zarówno niewielkich, kameralnych spotkań biznesowych, jak i znacznie większych konferencji czy szkoleń. Największa sala w Wiśle znajduje się w obiekcie Crystal Mountain***** i jest w stanie pomieścić aż 950 osób. Na mniejsze sale można liczyć w pozostałych obiektach. Te najbardziej kameralne umożliwiają zaproszenie zwykle kilku i kilkunastu osób.

Czego można się spodziewać po obiektach konferencyjnych w Wiśle?

Wisła jest pełną uroku, górską miejscowością, która nie tylko wpisuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających gości biznesowych. To również miejsce, w którym możliwy jest efektywny wypoczynek. Obiekty konferencyjne charakteryzują się wysokim standardem, rodzinną atmosferą, doskonałym wyposażeniem i szeregiem doskonale dobranych atrakcji dodatkowych. Każdy pobyt w Wiśle z pewnością będzie się wiązał z miłymi wspomnieniami.

Z jakim standardem obiektów konferencyjnych można się spotkać w Wiśle?

Wisła, jak i miejscowości znajdujące się w jej pobliżu, to ponad 30 obiektów konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, standardzie, typie i charakterze. Umożliwiają one organizacje wszelkiego rodzaju wydarzeń, jak m.in. bankiety, konferencje, szkolenia, prezentacje cz warsztaty. Pewnikiem jest więc, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W Wiśle znajdują się zarówno hotele 5-gwiazdkowe, jak i 4-gwiazdkowe i 3-gwiazdkowe. W okolicach znajdziemy również resorty, domy wczasowe i pensjonaty.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij