Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Rekomendowany Sale konferencyjne Białowieża - Hotel Żubrówka **** Białowieża
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  450
 • Liczba miejsc noclegowych
  240
Hotel ****

Hotel Żubrówka **** Białowieża

Białowieża

Hotel z Centrum Konferencyjnym nieopodal Puszczy Białowieskiej. Obiekt odznacza się pałacowymi pokojami, nowoczesnym zapleczem rekreacyjno-sportowym oraz kuchnią regionalną...

Sale konferencyjne Białystok - Enklawa Białowieska Forest&Spa
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  150
 • Liczba miejsc noclegowych
  300
Hotel SPA

Enklawa Białowieska Forest&Spa

Białystok

Enklawa Białowieska Forest&Spa to wyjątkowy obiekt, który oferuje nocleg w niezwykle urokliwej lokalizacji.

Rekomendowany Sale konferencyjne Drohiczyn - Hotel Drohicki
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  100
Hotel ***

Hotel Drohicki

Drohiczyn

Hotel Drohicki to trzygwiazdkowy, elegancki hotel położony pośród urokliwych, podlaskich krajobrazów. Oferuje przytulne noclegi i nowoczesne sale konferencyjne.

Sale konferencyjne Ciechanowiec - Hotel Nowodwory
 • Liczba sal konferencyjnych
  2
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  111
Hotel ***

Hotel Nowodwory

Ciechanowiec

Hotel Nowodwory to uroczy obiekt, który dosłownie wtapia się w malownicze otoczenie Podlasia. Oferuje on dwie eleganckie sale konferencyjne dla nawet 200 osób.

Sale konferencyjne Augustów - Hotel Wojciech ***
 • Liczba sal konferencyjnych
  2
 • Największa sala konferencyjna
  ---
 • Liczba miejsc noclegowych
  49
Hotel ***

Hotel Wojciech ***

Augustów

Trzygwiazdkowy Hotel Wojciech w Augustowie to oaza spokoju i elegancji, umiejscowiona w niezwykle malowniczej okolicy.

Sale konferencyjne Białystok - Hotel Esperanto
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  130
 • Liczba miejsc noclegowych
  83
Hotel ***

Hotel Esperanto

Białystok

Hotel Esperanto to niezwykle klimatyczny obiekt zlokalizowany w centrum Białegostoku. Okolica oferuje wiele atrakcji, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci

Województwo podlaskie to miejsce zachwycające nienaganną ofertą noclegową. Goście podróżujący w celach turystycznych są zachwyceni odczuwalnym komfortem, z kolei zapracowani biznesmeni cenią sobie funkcjonalność regionu. Portal MojeKonferencje.pl stworzył listę najlepszych obiektów szkoleniowych. Na tle pozostałych ośrodków wyróżnia je profesjonalizm oraz nieustanny rozwój, gwarantujący dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. W podlaskich salach konferencyjnych występują doświadczeni i uznani prelegenci. Konferencje i szkolenia odbywają się dość często, jako że istnieje spore zapotrzebowanie na wdrażanie pracowników w nowe tematy i informacje dotyczące rozwoju firmy.

Sale konferencyjne podlaskie to miejsca dobrze wyposażone i dostępne pod względem finansowym dla każdej firmy.

Co więcej, sale szkoleniowe podlaskie są obecnie bardzo dobrze wyposażonymi miejscami, gdzie na przykład można ustawić stoliki według indywidualnej potrzeby lub dobrać potrzebne sprzęty typu flipchart czy rzutnik. Prawie wszystkie obiekty konferencyjne podlaskie oferują duże przestrzenie i sporą liczbę noclegów na terenie hotelu. Dzięki dbałości o stonowany wystrój oraz doskonałą akustykę, uczestnicy spotkań z łatwością koncentrują się na prezentowanych treściach. Skutkuje to nie tylko poszerzeniem ich wiedzy, ale również zadowoleniem mówców, którzy czując skupioną na sobie uwagę, pracują dużo efektywniej. Ze względu na położenie tego województwa, podlaskie jest bardzo popularne wśród turystów w okresie letnim. Dlatego też także wtedy ośrodki konferencyjne podlaskie są często zajęte, jako że wiele firm rezerwuje sale z wyprzedzeniem. Często to właśnie konferencje podlaskie są jednymi z najbardziej integrujących i inspirujących spotkań biznesowych.

Szkolenie podlaskie może być kilkudniowe, a w jego trakcie warto zdecydować się na dodatkowe atrakcje, na przykład wspólny grill.

To właśnie takie wspólne zabawy integrują zespół pracowników, budują w nim zaufanie wobec siebie i umacniają przyjaźnie. Obiekty szkoleniowe podlaskie mogą pochwalić się szeroką ofertą dodatkowych atrakcji, w których chętnie biorą udział klienci i uczestnicy różnego rodzaju konferencji. Pozornie banalny element, jaki stanowi odpowiednia aranżacja wnętrza, przyczynia się do powstania opisanej wyżej symbiozy. Architekci zatrudnieni na Podlasiu, w pełni świadomi odpowiedzialności, jaka spoczywa na ich barkach, postarali się, aby zarówno uczestnicy eventów, jak również osoby prowadzące spotkania, czuły się znakomicie. Województwo równie doskonale nadaje się do prowadzenia interesów, jak i do wypoczynku. Godne polecenia są takie miejsca jak Hańcza, czyli najgłębsze polskie jezioro, które jest szczególnie popularne wśród miłośników nurkowania. Dobrą opinią szczyci się także Kanał Augustowski, na którym organizowanych jest mnóstw rejsów. Bogata fauna i flora nie tylko cieszy oko, ale także ułatwia relaks, który po godzinach pełnych intensywnej pracy jest wielce wskazany.

Chwile spędzone na łonie natury pozwolą na wyciszenie oraz pełną regenerację.

Turyści preferujący tereny nieco bardziej zurbanizowanie, będą zachwyceni wycieczką do Białegostoku. Stolicę województwa charakteryzuje bogata architektura. Zwiedzić można wiele budynków renesansowych, gotyckich, klasycystycznych oraz eklektycznych. Do najczęściej odwiedzanych miejsc należy Pałac Branickich, którego otacza unikatowy ogród barokowy. Ponadto miłośnicy kultury wysokiej, będą mieli okazję obcować ze sztuką podczas przedstawień teatralnych oraz spektakli w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Niektórzy uważają, że organizowanie firmowych spotkań jest dosyć trudne. Należy przecież pamiętać o wielu kwestiach, które mogą przyczynić się do sukcesu lub porażki organizowanego przez nas wydarzenia. Organizacja konferencji jednak wcale nie musi wiązać się z wieloma problemami, a dobrze zaplanowany event będzie jeszcze na długo pozytywnie wspominany przez uczestników. Pamiętajmy, że często podlaskie hotele konferencyjne są bardzo szybko rezerwowane, bowiem województwo to nie posiada tak rozbudowanej oferty konferencyjnej jak np. województwo mazowieckie czy małopolskie. Nie umniejsza to jednak salom konferencyjnym podlaskie, bowiem również, tak jak w przypadku sal w większych województwach, wyposażone są w naprawdę wysokiej klasy sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy.

Podlaskie konferencje dzięki malowniczej okolicy, w której znajdują się często podlaskie ośrodki konferencyjne, są również doskonałą okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu lub podczas firmowych imprez.

Organizując wyjazd do województwa podlaskiego spodziewać można się wielu atrakcji oraz wysokiej jakości usług. Przedsiębiorcy, którzy choć raz zdecydowali się zaufać pracownikom podlaskich obiektów konferencyjnych i powierzyć w ich ręce realizację ważnego spotkania, regularnie powracają do regionu. Ponadprzeciętne walory przyrodnicze zapewniają spokój niezbędny do efektywnej pracy oraz upragnionego wypoczynku. To miejsce spełnia najśmielsze oczekiwania.

Sale konferencyjne podlaskie - FAQ

Dla kogo przeznaczone są sale konferencyjne na Podlasiu?

Dla wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnej przestrzeni do pracy - organizatorów szkoleń, konferencji, wykładów czy prezentacji. Tutejsze rejony zapewniają jednocześnie bliskość pięknych, zielonych krajobrazów białowieskich, gdzie łatwo połączyć obowiązki z odpoczynkiem. Województwo to jest zatem świetnym wariantem dla osób spragnionych tej mieszanki.

Co zapewniają obiekty konferencyjne w województwie podlaskim?

Każda oferta jest inna, jednak zdecydowana większość obiektów gwarantuje dostęp do funkcjonalnego zaplecza technicznego i multimedialnego - w tym rzutników, ekranów, flipchartów oraz tablic - a także pomoc w zakresie realizacji spotkań "od zaplecza". Do grona standardowych udogodnień należy klimatyzacja, dostęp do Wi-Fi i - coraz częściej - usprawnienia wprowadzone z myślą o osobach niepełnosprawnych.

W jakich dniach możliwy jest najem sali konferencyjnej na Podlasiu?

Przestrzenie konferencyjne dostępne są przeważnie od poniedziałku do piątku, co jest znamienne przede wszystkim dla ośrodków biznesowych. Możemy znaleźć też miejsca odstępujące od tej reguły, w których wynajmiemy salę zarówno w ciągu dni roboczych, jak i na weekendzie. W celu ustalenia dokładnego terminu zalecamy kontakt z obiektem, możliwy za pośrednictwem naszego portalu - prezentacja każdej lokalizacji zawiera bowiem prosty w obsłudze formularz kontaktowy.

Jaką ilość miejsc gwarantują obiekty konferencyjne w województwie podlaskim?

Liczba ta różni się w zależności od metrażu danej sali oraz możliwego dla niej ustawienia stołów i krzeseł. Do podstawowych wariantów aranżacji należy przede wszystkim rozstawienie teatralne, konferencyjne i szkolne, a także - odpowiednia dla przyjęć - opcja bankietowa i koktajlowa. Planując formalne spotkanie dla pokaźnej ilości uczestników, warto skupić uwagę na salach z możliwością ustawienia teatralnego, gdyż jest to zwykle najbardziej pojemna alternatywa.

Czy miejsca konferencyjne w województwie podlaskim serwują poczęstunek dla gości?

Standardową usługę wśród większości lokalizacji stanowi przerwa kawowa, w trakcie której uczestnicy spotkań mogą zwykle skorzystać z propozycji nie tylko ciepłych i zimnych napojów, lecz również przekąsek. Część obiektów oferuje bardziej rozbudowane warianty menu, zależne głównie od faktu, czy dany lokal posiada własne zaplecze kuchenne lub czy współpracuje on z zewnętrzną firmą cateringową.

Zobacz sale konferencyjne w innych lokalizacjach

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz