Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Rzeszów - Hotel Zimowit
 • Liczba sal konferencyjnych
  3
 • Największa sala konferencyjna
  300
 • Liczba miejsc noclegowych
  150
Hotel ***

Hotel Zimowit

Rzeszów

Hotel Zimowit to komfortowy obiekt w Rzeszowie, w 3-gwiazdkowym standardzie. Zorganizujesz w nim zarówno kameralne spotkania, jak i duże konferencje nawet do 300 uczestników...

Sale konferencyjne Mielec - Hotel Iskierka Business & SPA
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  80
Hotel ***

Hotel Iskierka Business & SPA

Mielec

Trzygwiazdkowy Hotel oferuje nowoczesną i luksusową przestrzeń dla gości firmowych oraz indywidualnych.

Sale konferencyjne Korczyna - Dwór Kombornia Hotel & SPA****
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  250
 • Liczba miejsc noclegowych
  110
Obiekt konferencyjny

Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Korczyna

Dwór Kombornia Hotel&SPA to klimatyczny kompleks dworsko-parkowy, który posiada bogatą ofertę konferencyjną i noclegową.

Sale konferencyjne Rzeszów - Centrum Badawczo-Rozwojowe Netrix
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  ---
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Obiekt konferencyjny

Centrum Badawczo-Rozwojowe Netrix

Rzeszów

Centrum Badawczo-Rozwojowe Netrix to nowoczesna i elegancka przestrzeń konferencyjna idealna zarówno na większe spotkania, jak i kameralne szkolenia.

Sale konferencyjne Rzeszów - B&B HOTEL Rzeszów Centrum
 • Liczba sal konferencyjnych
  8
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  124
Hotel ****

B&B HOTEL Rzeszów Centrum

Rzeszów

Czterogwiazdkowy hotel w Rzeszowie posiada nowoczesną salę konferencyjną, którą można podzielić na części: A, B i C, a także dwa pomieszczenia biznesowe.

Sale konferencyjne Rzeszów - Hotel Prezydencki
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  550
 • Liczba miejsc noclegowych
  170
Hotel ****

Hotel Prezydencki

Rzeszów

Hotel Prezydencki to wyjątkowe miejsce, w którym harmonijnie splatają się tradycja i nowoczesność, tworząc niepowtarzalną atmosferę dla swoich gości.

Rekomendowany Sale konferencyjne Rymanów - Hotel** Restauracja Jaś Wędrowniczek
 • Liczba sal konferencyjnych
  3
 • Największa sala konferencyjna
  250
 • Liczba miejsc noclegowych
  42
Hotel **

Hotel** Restauracja Jaś Wędrowniczek

Rymanów

Hotel** Restauracja Jaś Wędrowniczek, położony w malowniczym Rymanowie w Beskidzie Niskim, to urokliwe miejsce cieszące się uznaniem klientów biznesowych.

Obiekty w budowie:

Sale konferencyjne Rzeszów - Ibis Rzeszów
 • Liczba sal konferencyjnych
  0
 • Największa sala konferencyjna
  ---
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Obiekt w budowie

Ibis Rzeszów

Rzeszów

W ścisłym centrum miasta, przy ul. Podpromie powstanie nowoczesny Hotel Ibis Rzeszów.W jego ofercie znajdzie się 105 pokoi z telewizorem, dostępem do internetu i elegancką ...

Sale konferencyjne Dębica - Hotel Borowiec Congress & Resort
 • Liczba sal konferencyjnych
  0
 • Największa sala konferencyjna
  ---
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Obiekt w budowie

Hotel Borowiec Congress & Resort

Dębica

W Dębicy przy ul. M. Konopnickiej powstanie nowoczesny Hotel Borowiec Congress & Resort.W ofercie hotelu znajdzie się 220 miejsc noclegowych.Ponadto w obiekcie powstanie osiem...

Pozostałe sale konferencyjne:

Sale konferencyjne Przemyśl - Impresja Krasiczyn
 • Liczba sal konferencyjnych
  3
 • Największa sala konferencyjna
  ---
 • Liczba miejsc noclegowych
  90
Inne Impresja Krasiczyn Przemyśl

Impresja Krasiczyn oferuje przestrzeń hotelowo - bankietową, która przygotowana jest do organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń, bankietów, gali. Obiekt prz

Przedsiębiorcy zainteresowani organizacją spotkania biznesowego w województwie podkarpackim, będą zachwyceni ogromnymi możliwościami, jakie zapewnia region. Chcąc pomóc w wyborze odpowiedniego zakwaterowania portal MojeKonferencje.pl przygotował listę najlepszych obiektów szkoleniowych. Proponują one rozwiązania dopasowane do indywidualnych preferencji, dzięki czemu bez względu na wielkość reprezentowanej firmy, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Wschód kraju charakteryzuje się rozległymi terenami zielonymi. Najczystsze rzeki, dzikie lasy oraz wyjątkowe szlaki turystyczne zapewniają warunki doskonałe do aktywnego wypoczynku. Osoby pragnące udać się na urlop, rozłożyć koc na polanie, a następnie oddać się wciągającej lekturze, trafiły w dziesiątkę. W okolicy panuje spokój, który pomaga zebrać myśli.

Turyści mają okazję na moment zapomnieć o codziennym wyścigu. W tym regionie czas staje w miejscu, a gościom nie pozostaje nic innego, jak grzać się w promieniach słońca i cieszyć chwilą. Na polskim rynku wzrasta zapotrzebowanie na cykliczne szkolenia pracownicze i konferencje biznesowe wśród pracowników. Coraz częściej takie spotkania są bardzo potrzebne w firmach. Dlatego sale konferencyjne podkarpackie to miejsca bardzo dobrze wyposażane i dostępne pod względem finansowym dla każdej wielkości grup biznesowych.

Sale szkoleniowe podkarpackie to miejsca nastawione na inspirujący rozwój.

Można na przykład można ustawić stoliki według indywidualnej potrzeby lub dobrać sprzęty typu flipchart, bezprzewodowy mikrofon czy rzutnik o wysokiej rozdzielczości. Prawie wszystkie obiekty konferencyjne podkarpackie oferują spore przestrzenie i sporą liczbę noclegów na terenie hotelu. Przedsiębiorcy twardo stąpający po ziemi również nie będą rozczarowani. Dostępne sale konferencyjne porównywane są do pomieszczeń reprezentujących ogromne metropolie. Podczas realizowanych eventów serwowany jest pyszny catering, który pomaga nabrać energii na długie godziny. Szefowie kuchni, niczym Gordon Ramsay, stają na głowie, aby posiłki prezentowały najwyższy poziom. Regionalne specjały charakteryzują się tajemniczymi nazwami wywodzącymi się z kuchni łemkowskiej oraz ukraińskiej. Należą do nich między innymi: krężałki, kugiel oraz bulwiok. Polecane są również pierogi oraz żur. Dzięki składnikom produkowanym w regionie, potrawy mają niepowtarzalny smak i aromat. Turyści niezmiernie chwalą stolicę województwa podkarpackiego. Jest tutaj wiele firm i różnego rodzaju działalności, głównie skupiających się na handlu i reklamie.

Ośrodki konferencyjne podkarpackie są dość często zajęte, jako że wiele firm rezerwuje sale z wyprzedzeniem, aby mieć dostęp do najlepszych sal.

Często to właśnie konferencje podkarpackie są jednymi z najbardziej integrujących i inspirujących spotkań biznesowych. Szkolenie podkarpackie może być kilkudniowe, w trakcie warto zorganizować także integrujące zabawy, które umacniają wspólne zaufanie pracowników. To właśnie takie szkolenia integrują zespół pracowników, budują w nich zaufanie wobec siebie i umacniają przyjaźnie. Obiekty szkoleniowe podkarpackie mogą pochwalić się szeroką ofertą dodatkowych atrakcji, w których chętnie biorą udział klienci i uczestnicy różnego rodzaju konferencji. Jedną z największych atrakcji turystycznych stanowi Zamek w Rzeszowie. Jest to piękny, a zarazem niezwykle cenny zabytek. Osoby ceniące sobie aktywny sposób wypoczynku, będą zachwycone Podziemną Trasą Turystyczną. Miejsce to szczyci się nietypowym, mrocznym charakterem oraz zaskakującą historią. Trasa znajduje się 369 m. pod rzeszowskim rynkiem. Można zobaczyć tam m.in. średniowieczne relikty oraz kopie zbroi rycerskich. To raj dla każdego pasjonata polskich dziejów.

Co warto podkreślić, organizacja konferencji podkarpackie nie musi być wcale trudna.

Kluczowy jest oczywiście czas, to znaczy ramy czasowe samej konferencji, a także odpowiednio wcześniejsza rezerwacja sal konferencyjnych. Najczęściej hotele konferencyjne podkarpackie są naprawdę często wynajmowane, jako że dysponują one szeregiem udogodnień i wyjątkowych atrakcji. Podobnie jest, jeśli chodzi o sale konferencyjne podkarpackie, które są wyposażone w nowoczesne technologie, a także bardzo otwarte na pomysły wszystkich organizatorów konferencji. Wielu Gości podkreśla, że konferencje podkarpackie to naprawdę udane spotkania, które motywują pracowników do dalszego rozwoju. Różnorodna oferta turystyczna oraz ogromne możliwości w kwestii organizacji spotkania biznesowego to zaledwie początek długiej listy powodów, dla których warto udać się do województwa podkarpackiego. Biznesmeni zauroczeni okolicą oraz świetnymi warunkami do prowadzenia interesów, chętnie powracają do tego miejsca. Bez względu na cel podróży, przyjezdni znajdują idealne dla siebie rozwiązania.

Sale konferencyjne podkarpackie - FAQ

Czy przed obiektami na Podkarpaciu znajdują się parkingi?

Właściciele obiektów z ogromną starannością dbają o to, by ich oferty były na jak najwyższym poziomie. Idąc za ciosem, wciąż udoskonalają zaplecza noclegowe, gastronomiczne i biznesowe. Ponadto, coraz częściej tworzą też szeroki wachlarz usług dodatkowych i oferują wiele udogodnień. Są to m.in. parkingi. Przed większością obiektów na Podkarpaciu znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów.

Z jakimi typami obiektów można spotkać się w województwie podkarpackim?

W województwie podkarpackim znajduje się wiele multifunkcjonalnych obiektów. Są to m.in. doskonałe hotele, klimatyczne dwory, nowoczesne centra turystyki i rekreacji, zespoły zamkowo-parkowe, ośrodki rekreacyjno-wypoczynkowe oraz pozwalające na znakomity wypoczynek hotele SPA. Tak szeroki wachlarz typów obiektów pozwala nawet najbardziej wymagającym klientom znaleźć idealną dla siebie przestrzeń.

Czego można się spodziewać po obiektach województwa podkarpackiego?

Już na etapie poszukiwania, możne nas zaskoczyć liczba obiektów w województwie podkarpackim. Znajduje się tam naprawę sporo stylowych, wysoce komfortowych miejsc. Część z nich oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarówno biznesu, jak i wypoczynku. Można się po nich spodziewać m.in. przestronnych wnętrz, pełnego wyposażenia, uprzejmej obsługi oraz wygody, a przy tym bardzo korzystnych cen.

Czy sale konferencyjne w województwie podkarpackim można dowolnie aranżować?

Sale konferencyjne w województwie podkarpackim są bardzo komfortowe i dostosowane do obowiązujących, światowych standardów biznesowych. Zwykle są to jasne przestrzenie z bezpośrednim dostępem do dużej ilości światła naturalnego. Ich przestronność pozwala na dowolną aranżację stołów i krzeseł. W prezentacji podana jest liczba miejsc, którą można zyskać poprzez zastosowanie konkretnej konfiguracji – czy to w układzie teatralnym, szkolnym czy w tzw. podkowie.

Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu konferencyjnego w obiektach na Podkarpaciu?

Obiekty znajdujące się w województwie podkarpackim dysponują wieloma sprzętami multimedialnymi i analogowymi. Są to m.in. rzutniki, ekrany multimedialne, flipcharty z markerami, sprzęt nagłośnieniowy i mikrofony bezprzewodowe. W zależności od obiektu, są one albo ogólnodostępne wraz z wynajmem sali, albo wymagają dodatkowego wypożyczenia i wcześniejszej rezerwacji. Informacje o ich cenie powinny znajdować się w prezentacjach bądź na stronach obiektów.

Zobacz sale konferencyjne w innych lokalizacjach

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz