Szybkie wyszukiwanie
Dwór Uphagena Arche Gdańsk

Obiekty konferencyjne Gdańsk

: znaleziono 158 obiektów

Obiekty szkoleniowe w Gdańsku gwarantują całkowitą satysfakcję ze współpracy. Ze względu na spore zainteresowanie ze strony klientów biznesowych, portal MojeKonferencje.pl przygotował kilkadziesiąt prezentacji obiektów godnych zaufania. Wybrane hotele reprezentują poziom międzynarodowy i przykładają ogromną wagę do każdego szczegółu związanego z realizowanymi wydarzeniami. Gdańsk to miasto reprezentujące województwo pomorskie. Stanowi doskonałe połączenie miejsca funkcjonalnego, a zarazem estetycznego. Pomimo silnego rozwoju gospodarczego, znaleźć tu można wiele terenów zielonych. Obecność morza stanowi ogromny atut. Ze względu na położenie tego miasta, Gdańsk jest bardzo popularny wśród turystów w okresie letnim. Dlatego też także wtedy ośrodki konferencyjne Gdańsk są raczej zajęte, jako że wiele firm rezerwuje sale z wyprzedzeniem.

Sale konferencyjne Gdańsk - Radisson Hotel & Suites Gdańsk
Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Gdańsk

Zobacz
Sale konferencyjne Gdańsk - Progres Event & Conference
Progres Event & Conference

Gdańsk

Zobacz
Sale konferencyjne Gdańsk - Hotel Almond Business & SPA ****
Hotel Almond Business & SPA ****

Gdańsk

Zobacz
 

Często to właśnie konferencje Gdańsk są jednymi z najbardziej integrujących i inspirujących spotkań biznesowych.

Szkolenie Gdańsk może być kilkudniowe, a w jego trakcie warto zdecydować się na dodatkowe atrakcje, na przykład wspólną zabawę na plaży lub rejs jachtem. To właśnie takie wspólne zabawy integrują zespół pracowników, budują w nich zaufanie wobec siebie i umacniają przyjaźnie. Obiekty szkoleniowe Gdańsk mogą pochwalić się szeroką ofertą dodatkowych atrakcji, w których chętnie biorą udział klienci i uczestnicy różnego rodzaju konferencji. Są to naprawdę interesujące obiekty szkoleniowe Gdańsk. Przedsiębiorcy chętnie decydują się na organizację szkoleń w Gdańsku, ze względu na pozytywne nastawienie pracowników. Osoby wybierające się w podróż służbową mają niepowtarzalną okazję, by po godzinach pracy zaczerpnąć chwili relaksu, niczym na płatnym urlopie. Romantyczny spacer brzegiem morza to zaledwie początek długiej listy atrakcji, jakie oferuje gdańska plaża. Goście spragnieni przygód mogą udać się na rejs Czarną Perłą. Niczym baśniowi piraci, pokonujący niezmierzone wody, rozbudzą wyobraźnię i uwierzą w niemożliwe. Konferencje i szkolenia odbywają się dość często, jako że istnieje spore zapotrzebowanie na wdrażanie pracowników w nowe tematy i informacje dotyczące rozwoju firmy.

Sale konferencyjne Gdańsk to miejsca dobrze wyposażone i dostępne pod względem finansowym nawet na przyjęcie małych szkoleń.

Co więcej, sale szkoleniowe Gdańsk są obecnie bardzo dobrze wyposażonymi miejscami, gdzie na przykład można ustawić stoliki według indywidualnej potrzeby lub dobrać potrzebne sprzęty typu flipchart czy rzutnik. Prawie wszystkie obiekty konferencyjne Gdańsk oferują duże przestrzenie i sporą liczbę noclegów na terenie hotelu. Dając porwać się fantazji, z łatwością można odetchnąć od codziennych obowiązków i zregenerować siły. Na odważniejszych czekają również wodoloty. Pasjonaci historii polecają pieszą wyprawę Drogą Królewską, która rozpoczyna się Złotą Bramą, a kończy praktycznie nad Motławą przy Bramie Zielonej. Warto zwiedzić po drodze Ratusz z 83 metrową wieżą oraz Muzeum Narodowe. Wybierając się na wycieczkę zapoznawczą nie sposób pominąć również Bazyliki Mariackiej. Jest to największy ceglany kościół na świecie, a zarazem jedna z piękniejszych gotyckich budowli. W przypadku deficytu czasu wolnego, promowane obiekty konferencyjne zapewnią wiele rozrywek nie wymagających opuszczania budynku. Jedną z najczęściej polecanych atrakcji są gabinety SPA. Nowoczesne szkolenia Gdańsk przyciągają wielu gości. Organizatorzy konferencji często obawiają się nakładów czasu i pieniędzy oraz wszystkich problemów, które wiążą się z organizacją konferencji czy szkolenia. Zupełnie niepotrzebnie!

Sale konferencyjne Gdańsk i osoby nimi zarządzające to profesjonalizm w najwyższej postaci.

Bez względu na wielkość sali konferencyjnej, w Gdańsku każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wytyczyć sobie cele, ramy czasowe wydarzenia i budżet, który możemy na owy event przeznaczyć. Pamiętajmy, że mimo wielu obaw, warto organizować konferencje i szkolenia, bowiem motywują one do działania i poszerzają horyzonty umysłowe. Pracownicy salonów wykonują profesjonalne masaże, które pozwalają na chwile błogiego relaksu. W ofercie znajduje się cała gama zabiegów pielęgnacyjnych kierowanych zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Stanowi to doskonałą alternatywę dla odprężających godzin spędzanych na plażowych leżakach. Oferty biznesowe są równie zachęcające jak propozycje turystyczne. Dostępne sale konferencyjne zapewniają ogromny komfort prelegentom oraz słuchaczom. Świetna akustyka oraz nowoczesny sprzęt multimedialny stanowią receptę na doskonałą prezentację. To jeden z powodów, dla których przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na organizację szkoleń w Gdańsku. Pracownicy wiele z nich wynoszą, co znacznie wpływa na ich kwalifikacje oraz dalszą efektywność.

Sale konferencyjne Gdańsk - FAQ

 

Czy sale konferencyjne w Gdańsku posiadają systemy mobilnych ścian?

Obiekty w Gdańsku dysponują wieloma komfortowymi i przestronnymi salami konferencyjnymi. Są one zróżnicowane pod względem wielkości - to zarówno niewielkie pomieszczenia umożliwiające organizację kameralnych przedsięwzięć, jak i duże przestrzenie dla setek uczestników. Dodatkowo, ogromnym udogodnieniem są systemy mobilnych ścian, występujące w wielu obiektach. Umożliwiają one łączenie sal, tym samym pozwalając na zaproszenie sporej liczby gości.

Czy w obiektach w Gdańsku możliwy jest nocleg?

Poza tym, że obiekty w Gdańsku mają w swojej ofercie rewelacyjne sale konferencyjne, często dysponują także zapleczem gastronomicznym i noclegowym. Ponad połowa z nich oferuje komfortowe pokoje oraz apartamenty – zwykle 1-, 2,-, 3- bądź 4-osobowe. Są to w pełni wyposażone, klimatyzowane, przestronne i stylowe pomieszczenia, które umożliwiają efektywny wypoczynek, tym samym inspirując do dalszego rozwoju biznesowego lub artystycznego.

Jaka jest największa sala konferencyjna w Gdańsku?

Sale konferencyjne doskonale sprawdzą się jako tło dla różnego rodzaju przedsięwzięć – zarówno kameralnych, jak i znacznie większych. By sprostać takim wyzwaniom, właściciele wraz z obsługą obiektów dokładają największych starań, wciąż udoskonalając swoją ofertę. W rezultacie, obiekty w Gdańsku dysponują m.in. przestronnymi salami. Do największych można zaliczyć salę Radisson Hotel & Suites Gdańsk, która jest w stanie pomieścić nawet 700 osób.

Jak dotrzeć do obiektów w Gdańsku?

Obiekty zostały zlokalizowane w różnych częściach Gdańska oraz na jego obrzeżach. Oznacza to, że do każdego z nich można dostać się za pomocą innego środka transportu. Część obiektów jest doskonale połączona z Dworcem PKP – znajdują się one albo w jego pobliżu, albo tuż obok przystanków autobusowych, umożliwiających bezpośrednie połączenie z PKP. Do obiektów można również dotrzeć za pomocą samochodów osobowych, autobusów, taksówek oraz na pieszo. 

Czy przed obiektami w Gdańsku znajdują się parkingi?

Właściciele wraz z obsługą obiektów w Gdańsku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, oferując szeroki wachlarz usług. Są one dostosowane do standardów XXI wieku – dotyczy to zarówno przestrzeni konferencyjnych, jak i noclegowych, gastronomicznych, a także komunikacyjnych. Co to oznacza? Że zdecydowana większość obiektów posiada m.in. parkingi – strzeżone bądź nie. Liczba miejsc parkingowych zależna jest od obiektu. Średnio mieszczą one około 50 samochodów.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij