Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****

Obiekty konferencyjne Lublin

: znaleziono 51 obiektów

Sale konferencyjne Lublin to bogaty pakiet usług oraz miejsc, które cieszą się rosnącym znaczeniem wśród branży biznesowych eventów. Portal MojeKonferencje.pl przygotował bazę najlepszych obiekty szkoleniowe Lublin i jego okolicach, aby maksymalnie ułatwić właścicielom i managerom organizacja konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy wyjazdu integracyjnego. Każde z tych wydarzeń posiada inną specyfikacje i wymaga indywidualnego podejścia, aby osiągnąć sukces, dlatego dobór odpowiedniego miejsca to podstawowe działanie. Ośrodki konferencyjne Lublin cieszą się one ogromnym powodzeniem ze względu na jakość oferowanych przez nie usług oraz rozsądne ceny, które są dostosowane do oferowanych możliwości i wymagań klientów.

Sale konferencyjne Lublin - Ibis Styles Lublin Stare Miasto
Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Lublin

Zobacz
Sale konferencyjne Lublin - LCK Lubelskie Centrum Konferencyjne
LCK Lubelskie Centrum Konferencyjne

Lublin

Zobacz
Sale konferencyjne Lublin - Hotel Victoria Lublin
Hotel Victoria Lublin

Lublin

Zobacz

Obiekty konferencyjne w okolicy: Lublin

 

Obiekty w budowie:

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Trzy Róże

Hotel Trzy Róże

Lublin

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 250 osób

Liczba sal: 3

Jest to komfortowy, kameralny hotel na obrzeżach Lublina, oferujący wygodne noclegi, wyśmienitą restaurację oraz ...
 
 

Bez względu na wielkość reprezentowanej firmy, każdy realizator spotkań biznesowych znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie na miarę potrzeb.

Istnieje możliwość zorganizowani małego, kameralnego szkolenia, jak i seminarium na kilkuset gości, często przyjezdnych z odległych krajów. W takiej sytuacji podstawą jest odpowiednio wykwalifikowana obsługa. Hotele konferencyjne Lublin posiadają wielojęzyczną kadrę, która doskonale zna maniery i zwyczaje panujące za granicą. Zachowując międzynarodowe standardy obsługi każdy uczestnik spotkania poczuje się swobodnie. Oferty są elastyczne i różnorodne, ponieważ w każdym przypadku potrzeby klientów są dla najważniejsze. Organizowane spotkania biznesowe nie tylko przebiegają zgodnie z planem, ale także kończą się ogromnymi sukcesami. O dobrej konferencji mówi się długo. Ciekawe forma i wygodne zakwaterowanie pozostaje w pamięci na długie lata. Zaproszeni inwestorzy z przyjemnością przystępują do współpracy, dzięki wspaniałej atmosferze jaka wytwarzają sale szkoleniowe. Dużo światła i nowoczesny design w parze potrafią sprawić cuda.

Dobrze nagłośnione, oświetlone oraz klimatyzowane sale konferencyjne i sale szkoleniowe Lublin sprawią, że uczestnicy będą pozytywnie nastawieni i podzielą się równie pozytywnymi opiniami z innymi.

Dyskusje biznesowe odbywają się w specjalnie dostosowanych obiektach konferencyjnych lub szkoleniowych, które posiadają najlepszej jakości zaplecze technologiczne. Pomieszczenia zostały odnowione oraz udekorowane z najlepszym smakiem. Brak pstrokatych ozdób sprawia, że nic nie odwraca uwagi uczestników spotkań od prezentowanych treści. Tak zwana psychologia biznesu pozwala, aby jak najwięcej treści zostało zapamiętane. Sukces konferencji zapewnia dopiero jej drugie życie. Duze znaczenia ma to jakie wywołuje skojarzenia i czy goście pragną na nią wracać. Jeśli hotel konferencyjny posiada tego typu rekomendacje, można być jego pewnym.

Dzięki dobrej współpracy z hotelami konferencyjnymi w Lublinie, trudna sztuka organizacji konferencji i szkoleń stanie się dużo prostsza.

Ponieważ prawdziwi zawodowcy czuwają nad tym, aby potrzeby klientów były realizowane w trybie natychmiastowym. Ponadto miasto ma do zaoferowania wiele atrakcji, które można uwzględnić w planach. Bowiem Kraków nie jest jedynym miejscem w Polce, które słynie z hejnału. Lublin szczyci się własnym hejnalistą, który codziennie w południe przystępuje do pracy. Dźwięk niesie się po ulicach, tworząc niezwykły klimat. W mieście odbywa się także coroczny Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich, a wtedy muzyka rozbrzmiewa niemal cały czas. W pobliżu znajduje się Stary Ratusz. Jego klasycystyczny styl budowy zdecydowanie zachwyci miłośników historii, ale i bardziej urbanistycznych koncepcji. Turyści są zafascynowani również pięknymi i licznymi pomnikami jakie pojawiają się ma mapie Lublina. Do tych najbardziej znanych należą: Pomnik Nieznanego Żołnierza, Konstytucji 3 Maja oraz Lubelskiego Koziołka. Są to punkty, które warto odwiedzić będąc w okolicy. Zapaleni wędrowcy polecają także wycieczkę do Sanktuarium św. Antoniego, Archikatedry św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty oraz wielu kościołów. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, goście nie mają konieczności opuszczania obiekty konferencyjne Lublin, w celu zaczerpnięcia chwili relaksu. Na terenie budynku znajdują się renomowane gabinety SPA, przestronne bary, pola golfowe oraz wiele innych udogodnień, które zadbają o samopoczucie gości. Zakwaterowanie w prezentowanych ośrodkach szkoleniowych w Lublinie gwarantuje pełnię satysfakcji. Doświadczeni przedsiębiorcy oraz liczni turyści polecają właśnie to miejsce na idealną, profesjonalną i oryginalną konferencję, prelekcję, spotkanie czy wyjazd.

Sale konferencyjne Lublin - FAQ

 

Który obiekt w Lublinie posiada najwięcej sal konferencyjnych?

Jednym z tego typu miejsc jest Atelia, czyli centrum szkoleniowe połączone z hotelem, gdzie znajdziemy aż kilkanaście funkcjonalnych sal przystosowanych do eventów formalnych i tanecznych. To jednak nie jedyna tego typu lokalizacja w Lublinie, w którym to z roku na rok przybywa ofert w nowoczesnych standardach i dla dużej liczby osób. Atutem lokali wyposażonych w pokaźną ilość sal jest często możliwość ich łączenia za pomocą mobilnych ścian.

Jak serwowany jest poczęstunek w lokalach konferencyjnych Lublina?

Jest to uwarunkowane głównie rodzajem organizowanego wydarzenia. Przyjęcia firmowe obsługiwane są zazwyczaj w formie koktajlowej (stojącej) lub bankietowej, czyli zasiadanej. Konferencjom, szkoleniom czy seminariom towarzyszą zwykle przerwy kawowe serwowane w postaci bufetu z przekąskami, bądź pełnego wariantu menu - w zależności od oferty danego obiektu.

Gdzie w okolicy Lublina znajduje się najbliższe lotnisko?

Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z portu lotniczego Lublin Airport w Świdniku, obsługującego loty międzynarodowe. Lotnisko położone jest w odległości 10 km od centrum miasta, zapewniając dojazd przy pomocy połączenia kolejowego oraz linii autobusowych kursujących z przystanków dworca oraz Bramy Krakowskiej.

Czy sale konferencyjne w Lublinie są multimedialne?

Multimedialne wyposażenie jest obecnie warunkiem niemal niezbędnym do efektywnego przeprowadzenia wydarzenia biznesowego. Obiekty w Lublinie w znacznym stopniu odpowiadają na tę potrzebę, zapewniając zwykle dostęp przynajmniej do podstawowego sprzętu w postaci rzutnika, ekranu czy tablicy. Kwestia ta może być bardziej wątpliwa w przypadku sal wynajmowanych głównie przez obiekty restauracyjne. 

Jaką ilość uczestników mogą zintegrować sale konferencyjne w Lublinie?

Metraż tutejszych sal powinien zapewnić miejsce zarówno dla kameralnego szkolenia, jak i wyjątkowo wystawnego eventu biznesowego. Lublin dysponuje nowoczesnym centrum targowym otwartym na organizację wydarzeń o liczebności nawet 5000 osób - co stanowi tylko jeden z dość licznych punktów wśród pojemnych powierzchni konferencyjnych na lokalnej mapie. Z drugiej strony, miasto może poszczycić się nawet szerszą ofertą pomniejszych przestrzeni eventowych z salami dla kilkunastu lub kilkudziesięciu gości.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij