Szybkie wyszukiwanie
Scandic Gdańsk

Trójmiasto

: znaleziono 214 obiektów

Trójmiasto to położona nad Zatoką Gdańską aglomeracja miejska, która obejmuje swoim zasięgiem trzy osobne miasta. Należą do nich: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Połączone ze sobą tworzą niezwykłą mieszaninę nowoczesności, kultury oraz przyrodniczego piękna. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na mapie Polski. Województwo pomorskie w całości zachwyca historycznymi zabytkami i przyciąga nowoczesnymi budynkami. Te trzy miasta to jednak prawdziwa perełka, którą doceniają także za granicą. Nic dziwnego, że Trójmiasto posiada bogatą ofertę turystyczną oraz biznesową. Powstały tutaj liczne ośrodki konferencyjne Trójmiasto, a ich oferta jest bardzo bogata.

Sale konferencyjne Gniewino - Hotel Mistral Sport****
Hotel Mistral Sport****

Gniewino

Zobacz
Sale konferencyjne Pomlewo - Kozi Gród Hotel & Restaurant
Kozi Gród Hotel & Restaurant

Pomlewo

Zobacz
 

Możliwość połączenia wakacyjnego wyjazdu z bezpośrednim załatwieniem służbowych obowiązków sprawia, że jest to bardzo często wybierany kierunek w przypadku organizacji konferencji, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego.

Ten wyjątkowy region Polski daje okazję do plażowania w otoczeniu miejskiej metropolii, co wyróżnia go na tle innych nadmorskich kurortów. Każde z miast posiada odmienny klimat. Historyczny Gdańsk, Nowoczesna Gdynia oraz Rozrywkowy Sopot sprawiają, że znajdzie coś dla siebie. Aglomeracja cieszy się tak wielką popularnością ponieważ umożliwia wypoczynek nad morzem, a jednocześnie bliskość ekskluzywnych restauracji, klubów, obiektów sportowych i naukowych. Dodatkowo Trójmiasto słynie z bogatej oferty kulinarnej i licznych imprez kulturalnych. Z takiego bogactwa chętnie korzystają obiekty konferencyjne. Można liczyć na zabawę do białego rana, udział w maratonie przez miasto, jak i podążać szlakiem zabytków. Są to budowle, które mają ogromne znaczenie w dziejach Polski i świata. Trójmiasto przyciąga tysiące turystów o każdej porze roku. Mimo pozornych tłumów, dzięki licznym sieciom dróg i kolei miejskiej, przemieszczanie się pomiędzy miastami w jest naprawdę łatwe i wygodne.

Magiczny klimat nadmorskich miejscowości łączy się ze współczesną funkcjonalnością, jaką prezentują obiekty szkoleniowe Trójmiasto.

Dlatego konferencje w Trójmieście to strzał w dziesiątkę. Można liczyć na zaplecze techniczne na jak najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe Trójmiasto spełniają bardzo wysokie standardy. Wszyscy goście posiadają stały dostęp do internatu oraz klimatyzacji, co bardzo pomaga w przypadku letniego upału. Gdy znudzi się leżenie na plaży, można skorzystać z oferty wewnętrznej hotelu. Zabiegi spa pomagają, gdy nasza skóra źle zniesie kąpiel słoneczną lub słone powietrze. Do tego wiedza i doświadczanie sympatycznej kadry pracowniczej pomoże, gdy pojawią się sytuacje trudne do rozwiązania. Dzięki takim elementom konferencje w Trójmieście są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Aby pomóc biznesmenom w wyborze odpowiedniego zakwaterowania, portal MojeKonferencje.pl stworzył bazę, która zawiera najlepsze hotele konferencyjne Trójmiasto i hotele szkoleniowe Trójmiasto. Warto korzystać także z naturalnych walorów nadmorskiego regionu. Spacer po piaszczystej plaży to obowiązkowy punkt każdego wyjazdu służbowego.

Sale konferencyjne Trójmiasto zawsze oferują niezwykłe widoki.

Obraz zachodzącego nad morzem słońca na długo zapada w pamięć i nawet po latach potrafi wywołać wzruszenie. Nie można także zapomnieć o walorach smakowych jakie prezentują nadmorskie miejscowości. Ryby i owoce morza znajdują się w karcie dań każdej restauracji. Ponoć przez żołądek do serca. Warto uwierzyć, że w biznesie to przysłowie także się sprawdza. Podawane ryby pochodzą z codziennych połowów, dlatego można być pewnym ich świeżości. Dbając o posiłki podawane podczas organizacja konferencji Trójmiasto, szkoleń czy spotkań można zwiększyć doznania, jakie dostarcza okolica. Smaczne posiłki, rześka bryza, szum fal oraz zapach lasów iglastych te elementy, które po czasie dopełniają wspomnienia. Warto je uwzględnić podczas planowania wydarzeń. Osoby, które choć raz postanowiły zatrzymać się w Trójmieście, bardzo chętnie tutaj powracają, więc jest to najlepsza rekomendacja tego miejsca.

Sale konferencyjne Trójmiasto - FAQ

 

Czego można się spodziewać po obiektach w Trójmieście?

Obiekty zlokalizowane w Trójmieście umożliwiają organizację najbardziej wymagających wydarzeń. Można się po nich spodziewać profesjonalnej obsługi, doskonałego wyposażenia i biznesowej atmosfery. Ponadto, obiekty są dobrze zlokalizowane – nawet jeśli znajdują się poza centrum, posiadają z nim korzystne połączenia autobusowe, umożliwiające zaledwie kilkunastominutowe dotarcie. Na atrakcyjność wpływa także bezpośredni dostęp do plaży i Morza Bałtyckiego.

Gdzie można zorganizować konferencję w Trójmieście?

W Trójmieście znajduje się wiele obiektów umożliwiających organizację konferencji. Sale mieszczą się w wyjątkowych przestrzeniach, które często poza ofertą biznesową, posiadają też rewelacyjne zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Dysponują również szeregiem atrakcji dodatkowych, jak chociażby SPA. W rezultacie organizacja przedsięwzięć możliwa jest w obiektach takich, jak m.in. hotele, restauracje, ville, muzea, centra kultury, dworki oraz pałace.

Czy obiekty w Trójmieście są dobrze skomunikowane z dworcami PKP?

Do obiektów w Trójmieście można dotrzeć za pomocą różnych środków transportu, m.in. pociągami. Dworce PKP znajdują się w każdym mieście – Gdańsku, Gdyni i Sopocie, co niezwykle wpływa na atrakcyjność miejsc. Dodatkowo, obiekty znajdujące się w miastach bądź na ich obrzeżach umożliwiają szybkie i sprawne dotarcie na Dworce – za pomocą komunikacji miejskiej, pieszo czy taksówką. Najczęściej jest to kwestia zaledwie kilkunastu minut drogi.

Czy w Trójmieście można zorganizować kameralną konferencję?

Obiekty znajdujące się w Trójmieście dysponują wieloma salami umożliwiającymi organizację różnego rodzaju przedsięwzięć, w tym konferencji. Mogą to być zarówno wydarzenia na dużą skalę, skupiające nawet setki czy tysiące gości, a także niewielkie przedsięwzięcia dla małych grup. W obiektach znajdują się kameralne sale z maksymalną liczbą miejsc do 14, 20 czy 25. Odnaleźć można takie m.in. w Hotelu Victoria***, w Hotelu Testa Sopot oraz w Hotelu Różany Gaj.

Jaki jest czas oczekiwania na salę konferencyjną w Trójmieście?

Czas oczekiwania na salę konferencyjną w Trójmieście zależy od wielu czynników – jest to m.in. popularność obiektu oraz czas trwania naszego przedsięwzięcia. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że przy korzystaniu z szerokiego wachlarza usług obiektu, np. noclegów, czas oczekiwania na wolny termin może być nieco dłuższy. By dowiedzieć się, ile należy czekać na salę w konkretnym miejscu, najlepiej kontaktować się z jego obsługą telefonicznie bądź przez specjalny formularz znajdujący się w prezentacji.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij