Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.07.2013

Orbis inwestuje w modernizację

W samej stolicy grupa Orbis posiada 11 hoteli. Jako pierwszy w tym roku odnowiony został (dawny Holiday Inn) przy ul. Złotej 48/54. Prace remontowe jak dotąd pochłonęły kwotę rzędu 20 mln zł. Odnowiono pokoje i powierzchnie ogólnodostępne. Wprowadzono też zupełnie nową koncepcję gastronomiczną – prestiżową restaurację Winestone. Latem planowana jest renowacja sal konferencyjnych. Z racji położenia (kilkaset metrów od Dworca Centralnego) Mercure Warszawa Centrum, jest szczególnie atrakcyjnym miejscem eventów biznesowych i spotkań.

Odnowiony zostanie też inny obiekt biznesowy - kultowy hotel Sofitel Warszawa Victoria, w którym już działa unowocześniona restauracja śniadaniowa Kitchen Gallery. W tym miesiącu ruszają remonty pokoi, recepcji i lobby, które łącznie będą kosztować Orbis około 35 mln zł. Autorem nowej koncepcji wystroju wnętrz jest francuski designer Didier Gomez, współpracujący z taki potentatami jak m.in. Louis Vuitton, Ives Saint Laurent i Kenzo.

Dodatkowo prace modernizacyjne za kwotę ok. 5 mln zł ruszyły w hotelach oraz . Twórcą nowej koncepcji jest marka Avanzi, która przełamuje konwenanse wpuszczając grafitti i stret art do hotelowych wnętrz.

Grupa Orbis prowadzi w Polsce kilkanaście hoteli, od hoteli ekonomicznych ibis i ibis budget, przez hotele typu mid-scale marki Mercure, aż po luksusowy Sofitel Warszawa Victoria, na które uruchomiła nakłady rzędu 90 mln złotych.INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij