11 dni do Meetings Week Poland

W dn. 19-22.03.2013 po raz pierwszy w Polsce zorganizowany zostanie Meetings Week - tydzień konferencji, szkoleń i eventów organizowanych wspólnie przez stowarzyszenia branżowe działające w Polsce.

Meetings Week Poland 2013 to inicjatywa, która we wspólnym działaniu połączyła MPI Poland Club, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel oraz Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach Meetings Week odbędą się następujące szkolenia i konferencje:

- Akademia SOIT "Jak profesjonalnie improwizować - czyli warsztat kreatywnego myślenia w biznesie" (19 marca, organizator Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel)
- EventCamp "Event na akord - czyli o evencie zza kulis estrady: scena, muzyka, publiczność i gwiazdy" (20 marca, organizator Stowarzyszenie Branży Eventowej)
- Szkolenie Certified Incentive Specialist, które kończy uzyskanie międzynarodowego certyfikatu w zakresie realizacji podróży motywacyjnych (20-21 marca, organizator Society of Incentive and Travel Executives, Akademia Finansów i Biznesu Vistula Vistula, Poland Convention Bureau)
- Wieczór stowarzyszeń (20 marca, organizator Stowarzyszenie Branży Eventowej)
- Biznes mikser "Tworzenie warunków społecznych i gospodarczych dla rozwoju przemysłu spotkań w Polsce" (21 marca, organizator Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce).
- Konferencja IMEX/ MPI/ MCI Future Leadres Forum (22 marca, organizatorzy MPI Poland, IMEX, MCI, Akademia Finansów i Biznesu Vistula).

Meeting Week będzie również okazją do spotkania przedstawicieli miejskich i regionalnych Biur Convention, które odbędzie się w dn. 21 marca. Uczestnicy podejmą dyskusję m.in. na temat Raportu Przemysłu Spotkań i Wydarzeń w Polsce oraz ujednolicenia danych statystycznych, Kampanii POT na rynkach azjatyckich, Programie Ambasadorów Kongresów Polskich oraz inne. Organizatorem tego spotkania jest Poland Convention Bureau POT.

Szczególnie polecamy szkolenie organizowane w dn. 22 marca przez MPI Poland "Zbuduj zespół swoich marzeń. Utrzymaj najlepszych ludzi na lata", podczas którego wystąpi m.in. Jasiek Mela z prezentacją "Chcesz motywować innych? Rozpocznij od siebie!" oraz Bruce Tepper z Joselyn, Tepper & Associates Ltd. z wykładem "Pozafinansowe narzędzia motywacji pracowników małych i średnich przedsiębiorstw". Tego dnia odbędzie się również Posiedzenie Zarządu oraz Walne Zebranie Członków MPI. Zachęcamy do udziału. Rejestracja: http://mpi.conrego.pl/

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz