Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.08.2019

16-17 października odbędzie się Value Based Selling!

16-17 października odbędzie się Value Based Selling!

Wielkimi krokami zbliża się IV edycja konferencji Value Based Selling organizowanej przez firmę Wojciech Herra Doradztwo Personalne. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży B2B.

To impreza przeznaczona dla profesjonalnych handlowców, która skupia się na rozwoju kompetencji sprzedaży business-to-business. Konferencja Value Based Selling będzie mieć miejsce w Warszawie w dniach 16-17 października 2019 roku.

Konferencja Value Based Selling uznawana jest jako kluczowe wydarzenie dla rozwoju handlowców B2B. Jej uczestnicy poznają sprawdzone strategie prezentowania rozwiązań oraz ofert dostosowane do bieżącej sytuacji na rynku. Zaprezentowane zostaną techniki budowania długofalowych i rentownych relacji z klientami.

Nazwa konferencji odnosi się do innowacyjnej metody pracy Value Based Selling, która opiera się na 3 głównych fundamentach:

  • sprzedaży strategicznych rozwiązań,

  • rozbudowanym procesie decyzyjnym,

  • sprzedaży przeciwko konkurencji.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 16-17 października br. Prowadzącym będzie sam Wojciech Herra. Aktualna cena biletów obowiązuje do 20 września.Więcej informacji dotyczących konferencji Value Based Selling pod adresem: www.valuebasedselling.eu.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij