Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.09.2018

19 października odbędzie się kolejny Event Biznes 2018!

19 października odbędzie się kolejny Event Biznes 2018!

Do wzięcia udziału w piątej, jubileuszowej edycji wydarzenia zapraszani się managerowie, dyrektorzy i specjaliści związani z marketingiem oraz osoby odpowiedzialne za komunikację, PR i HR w firmach. Event Biznes pozwoli poszerzyć i rozpropagować wiedzę na temat budowania marki, pokaże jakie są korzyści sprzedażowo-wizerunkowew event marketingu.

Marta Chmielewska, Dyrektor Programowa konferencji oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej zauważa, że tegoroczna edycja imprezy pozwoli uczestnikom lepiej radzić sobie z problemami, jakie występują we współczesnym przemyśle spotkań. Na Event Biznes goście otrzymają użyteczne wskazówki i praktyczne porady z ust najbardziej znanych i cenionych specjalistów z branży informacyjnej.

Event Biznes ma na celu pokazanie, jakie możliwości gwarantują narzędzie event marketingu w różnych aspektach działalności firm, instytucji oraz stowarzyszeń. Jego pozycja dla przedsiębiorstw znacząco się umacnia w ostatnich latach. Szeroko pojmowane pojęcie wydarzenia biznesowego może sprawnie funkcjonować zarówno, jako samo narzędzie do komunikowania się, jak i jako element zintegrowanej komunikacji marketingowej


Na Event Biznes 2018 będą poruszane takie tematy jak: wyzwania stawiane przed branżą, nowe technologie, event w zintegrowanej komunikacji marketingowej oraz w Employer brandingu, a także obowiązujące przepisy prawa i standardy. Jeden z głównych bloków tematycznych poświęcony będzie celebracji. Nie zabraknie także cenionych mówców z Polski i zagranicy.


Wśród gości będzie m. in. Michiel Pool z Head of Global Events External Activation and Engagement, Ericsson, który poprowadzi prelekcję na temat marketingu zintegrowanego z perspektywy tej światowej marki. Można spodziewać się także obecności profesora Jerzego Bralczyka, który przygotował wykład o językowych sposobach celebracji i budowania przekazu za pomocą wydarzenia.


Event Biznes będzie poszukiwał odpowiedzi na pytania takie jak: Czy powinniśmy dążyć do upraszczania i wracać do prostych w przekazie wydarzeń, czy wręcz przeciwnie - iść drogą digitalizacji i nowości technologicznych? Przed publicznością wystąpi Piotr Psyllos, który opowie o botach i uczeniu maszynowym. Dr Tomasz Sobierajski rozbuduje temat, który został poruszony już rok temu. Opowie o podstawie socjologicznej eventu, jako narzędzia w procesie budowania marki pracodawcy. O kwestiach prawnych pouczy natomiast adwokat Michał Kibil.


Event Biznes 2018 to wydarzenie niepowtarzalne, dlatego nie może na nim zabraknąć nikogo, kto zajmuje się marketingiem, komunikacją oraz działaniem eventowym.


Bilety na wydarzenie można kupić na stronie https://eventbiznesv.evenea.pl/


Partner Medialny EventBiznes


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij