Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.07.2021

20-ste urodziny hotelu Campanile Kraków

20-ste urodziny hotelu Campanile Kraków

Wow, krakowski hotel pod szyldem Campanile w tym roku skończył 20 lat działalności! W lipcu obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji zorganizował akcję, która miała na celu podzielenie się z turystami i mieszkańcami Krakowa smakiem wyjątkowych chwil. 

A jak smakowały te chwile? Czasem słodko, czasem kwaśnie, ale na pewno... bardzo dobrze! Na specjalnym stanowisku urodzinowym hotelu Campanile znalazły się firmowe balony i... mnóstwo pysznej, orzeźwiającej lemoniady, którą załoga krakowskiego hotelu częstowała przechodniów. Jakie to było zbawienne orzeźwienie w upalny dzień. 

Na stoisku były też do wyboru kawa i różne słodkości w atrakcyjnych cenach. Można było również nabyć voucher uprawniający do 15% zniżki w restauracji hotelowej. 


Goście hotelowi zaś byli witani zielonymi, soczystymi jabłkami przywołującymi na myśl logo marki Campanile.

Dwudzieste urodziny naszego hotelu stały się dla nas kolejną okazją, by wyjść na spotkanie miastu i zaakcentować, że Campanile Kraków niezmiennie pozostaje częścią lokalnej społeczności, która buduje przyjazny klimat turystycznej części Krakowa. Cieszymy się, że nasze małe święto spotkało się z tak ciepłym przyjęciem mieszkańców i turystów – mówi Tomasz Krekora, dyrektor generalny hotelu Campanile Kraków.

Całej ekipie Hotelu Campanile Kraków życzymy wszystkiego najlepszego i kolejnych pomyślnych lat!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij