25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw pod znakiem Maroko i Mołdawii.

25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw pod znakiem Maroko i Mołdawii.

W dniach 23 - 25 listopada bieżącego roku odbędzie się 25. Edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Na wydarzeniu zaprezentują się przedstawiciele Mołdawii i Maroko w celu efektywnej promocji tych szybko rozwijających się państw.

23.11, o godzinie 13.45, w Sali Mickiewicza prezentowane będą najważniejsze atrakcje turystyczne Mołdawii, natomiast stoisko Maroko znajdzie się w Sali Marmurowej i przedstawiać będzie największych przedstawicieli hoteli i biur podróży, takich jak SDS, Iberostar Marocco, Golden Palm Group czy Travel Ling i Global Voyages. Oba kraje planują poszerzyć i umocnić współpracę z polskim rynkiem turystycznym. 

Mołdawia, jako kraj coraz częściej wybierany przez Polaków w celach wyjazdów turystycznych, pragnie na targach zaprezentować swoje oferty, które przedstawi Narodowe Stowarzyszenie Turystyki Przyjazdowej Mołdawii oraz trzy główne biura podróży: TatraBis, Corina Travel oraz Visit-Moldova. Prezentacja połączona będzie z degustacją słynnego mołdawskiego wina, o którym opowiedzą pracownicy winiarni Castel Mimi i Château Purcari. Prezentacja kraju na tragach ma zachęcić do odwiedzenia oraz współpracy w zakresie turystyki oraz importu wina. Ważnym elementem prezentacji Mołdawii będzie film puszczony premierowo, który pokazuje gościnność i autentyczność Mołdawian. Rozpocznie on kampanię promocyjną „BeOurGuest”.


Drugim krajem, o którym można będzie się wiele dowiedzieć w ramach 25. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, jest Maroko. Liczby turystów podróżujących z Polski do Maroka stale rośnie, dzięki czemu staje się ono coraz bardziej dostępnym celem turystycznym. W czasie Targów TT Warsaw, przedstawiciele Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki w Polsce pragną rozpocząć rozmowy na temat zacieśnienia stosunków i współpracy w kolejnych latach z branżą turystyczną w Polsce. Podobnie jak na stoisku Mołdawii, Maroko również zaoferuje liczne atrakcje, takie jak marokańska muzyka, tradycyjna miętowa herbata czy możliwość zrobienia tatuażu z henny. Mołdawia jest europejskim krajem, którego stolica jest Kiszyniów. Na powierzchni 33 843 km 2 mieszka ponad 3,5 miliona osób. Jest to państwo, do którego jeszcze nie dotarła masowa turystyka, która wpływa na naturalny, surowy wygląd i kulturę, dlatego warto jak najszybciej Mołdawię odwiedzić aby poznać wszystkie jej walory. Malownicze krajobrazy rzek Dniestr i Prut, wyjątkowa kuchnia oparta na naturalnych produktach oraz niesamowita gościnność i serdeczność Mołdawian, to piękne tło dla spektakularnych zabytków i licznych winiarni. Kultura kraju, a także ogromna atrakcja turystyczna to winnice, winiarnie i picie wina, czego nie można pominąć zwiedzając ten piękny kraj. Planując wyjazd do Mołdawii warto wziąć pod uwagę terminy licznych festiwali, które świetnie oddają kulturę i lokalne zwyczaje tego miejsca. 


Maroko natomiast jest krajem, który od dawna był punktem turystycznym, jednak liczba turystów polskich w ostatnim czasie wzrosła o 68% ( w stosunku do tego samego czasu rok temu). Przyczyniło się do tego zacieśnienie współpracy biur podróży, prowadzenie skutecznej polityki bezpieczeństwa w Maroko oraz uruchomienie bezpośrednich tanich linii lotniczych (Wizzair i Rayanair) z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Krakowa do Agadiru i Marrakeszu. Oba te miasta przyciągają turystów z różnych powodów. Agadir jest idealnym punktem, z którego można zwiedzić środkową i południową cześć kraju, a Marrakesz poza zabytkami i pomnikami, od niedawna może pochwalić się Muzeum Yvesa Saint Laurenta, francuskiego projektanta mody, na którego twórczość duży wpływ miało właśnie to miasto. Dane Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki mówią, że od stycznia do końca sierpnia 2017 Maroko odwiedziło prawie 32 tysiące Polaków.   


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz