Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.01.2022

26 stycznia kolejna edycja Spark of Change!

26 stycznia kolejna edycja Spark of Change!

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy objać swoim Patronatem Medialnym konferencję online Spark of Change. To wydarzenie skierowane jest do branży eventowej - podczas eventu specjaliści skupią się na tym, jakie możliwości daje nowa rzeczywistość event managerom i ich klientom. 

Spark of Change to międzynarodowa wirtualna konferencja, w której powinny wziąć udział przede wszystkim osoby, które planują w najbliższym czasie zorganizować jakieś wirtualne spotkanie. Celem konferencji jest wypracowanie standardów realizacji eventów online oraz przygotowanie przedstawicieli branży z całego świata na kolejne wyzwania, jakie przyniesie nowy rok. 

- Obserwujemy ciągłą transformację branży eventów online, ale wciąż jest wiele do nauczenia się w tym obszarze, w końcu nie tak dawno wydarzenie online były organizowane bardzo sporadycznie. Dlatego konferencja Spark of Change ma nie tylko edukować event managerów, lecz również pozwalać im na zdobywanie nowych kompetencji i wymianę doświadczeń z innymi ekspertami z branży z całego świata – wyjaśnia Michał Michałowski, organizator konferencji i CEO Online Event Support.

3. edycja konferencji Spark of Change odbędzie się 26 stycznia i zostanie podzielona na 3 wirtualne sceny:

SCENA I - ZAANGAŻOWANIE odbiorców eventów online; prelegenci zdradzą kilka pomysłów na to, jak stworzyć dwustronną komunikację podczas eventów online.

SCENA II - TECHNOLOGIA; tu prelegenci opowiedzą o możliwościach wirtualnych platform, technologii vMix, green screenach, a także o najnowocześniejszych technologii oraz produkcji i reżyserii wydarzeń.

SCENA III - TWORZENIE TREŚCI, uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć ciekawe i inspirujące treści na wirtualne wydarzenia, będzie o animacjach, rozszerzonej rzeczywistości, dedykowanych projektach graficznych; uczestnicy Spark of Change doświadczą na tej wirtualnej scenie wnikliwego instruktażu tworzenia efektywnego i najwyższej jakości wirtualnego wydarzenia.

Spark of Change poprowadzi zespół doświadczonych prezenterów: Anna Butrym, Maciej Kautz, Damian Urbańczyk i Łukasz Cioch.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i można to zrobić tutaj: www.sparkofchange.online.

Zapraszamy w imieniu swoim i organizatora!

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij