29 lipca Hotelarze w Polsce będą obchodzić swoje święto

29 lipca Hotelarze w Polsce będą obchodzić swoje święto

Końcówka lipca co roku odbywa się pod znakiem hotelarzy. Po raz trzeci już 29 lipca odbędzie się impreza Trust Me, I’m a Hotelier promująca właśnie ich święto. Event odbywa się z inicjatywy Karola Webera, znanego większości zapewne jako Inspektor Hotelowy, autora bloga enjoyyourstay.pl. Zainicjował to święto już w 2014 roku. 

Zeszłoroczna impreza odbyła się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie i pomimo ciężkich czasów pandemicznych w wydarzeniu wzięło udział 150 osób z całego kraju. Podsumowanie zeszłorocznego eventu możecie zobaczyć tutaj: http://enjoyyourstay.pl/trust-me-im-a-hotelier-dzien-hotelarza-2020/.

A jak to będzie w tym roku? Tegoroczna impreza odbędzie się 29 lipca w hotelu Moxy Warsaw Praga. Centrum Praskie Konseser będzie zaś jednym z partnerów całego wydarzenia. Informacje na temat wydarzenia publikowane są na bieżąco na stronie https://fb.me/e/Xmaso9cc

- Idea Dnia Hotelarza 29 lipca powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują. W tym szczególnie trudnym dla branży okresie, potrzebne są okazje, które jednoczą – mówi Karol Weber.

MojeKonferencje.pl kolejny już raz zostały Partnerem Medialnym imprezy Trust Me, I’m a Hotelier. Bardzo się cieszymy i już teraz życzymy wszystkim hotelarzom (obojętnie w jakim dziale pracują) wszystkiego, co najlepsze!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz