4 grudnia odbędzie się konferencja: "Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM" w Warszawie

4 grudnia odbędzie się konferencja: "Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM" w Warszawie

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że system CRM może zwiększyć zyski firmy poprzez wpływ na wzrost sprzedaży i zaufania wśród klientów. Aby jednak działał w zgodzie z przedsiębiorstwem, a nie był dla niego ciężarem, system musi być odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkowników i w pełni wykorzystywany. 

Portal MojeKonferencje.pl ma zaszczyt pełnić rolę patrona medialnego debaty: "Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM", podczas której będzie można kompleksowo poznać i nauczyć się wykorzystywać program CRM w swojej firmie. Konferencja odbędzie się 4 grudnia w Warszawie i składać się będzie z kilku paneli dyskusyjnych.

Prelekcję pod tytułem: "Efektywne wsparcie dla handlowców, czyli magia systemów mobilnych" poprowadzi Rafał Tabaczek będący trenerem, coachem, wykładowcą i praktykiem NLP. Uczestnicy wezmą udział w aktywnych ćwiczeniach przygotowanych dla dużych grup konferencyjnych, dzięki czemu wyniosą z nich samodzielnie wyciągnięte wnioski. Wykładowca ukaże, jak można zarządzać zespołem handlowców w XXI wieku, świecie całkowicie mobilnym, aby odnieść sukces. 

Kolejny wykład będzie dotyczył prawdziwych relacji w wirtualnym środowisku. Dr Kaja Prystupa będzie opowiadać o współpracy z klientem w XXI wieku. Jest ona rządcą i wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego. Pokaże, jak tworzyć trwałe relacje z klientem poprzez komunikatory internetowe, gdy nie mamy z nim bezpośredniego kontaktu. Opowie o zasadach w komunikacji oraz podpowie, jak unikać najczęstszych błędów, które prowadzą do nieporozumień.


Dyrektor ds. Satysfakcji Klienta i Obsługi Po-sprzedażowej w Black Red White, Paweł Jarecki, poprowadzi wykład na temat rewolucji klientowskich. Mówić będzie na podstawie doświadczenia w transformacji dużych przedsiębiorstw państwowych i prywatnych. Mikołaj Winkiel będący Chief Evangelist w Brand24 opowie o wykorzystaniu danych dostarczanych przez media społecznościowe w celu odnalezienia klientów.

Szymon Negacz pełniący funkcję Sales Consultant & Owner w Sellwise odpowie na pytanie: Jak poprowadzić wdrożenie systemu CRM, aby na nim zyskać? Natomiast Jacek Piątkowski będący Dyrektorem ds. Sprzedaży Korporacyjnej w Focus Telecom Polska Sp. z o.o. mówić będzie o wielokanałowość w CRM. Opowie o skutecznych sposobach pozyskiwania i obsługiwania za jego pomocą klientów firmy. Wystąpi także Marek Paszkowski, Zastępca Dyrektora Handlowego w HEUTHES sp. z o.o.

Na konferencji zostanie poruszony także szereg pokrewnych tematów, które dotyczą m. in. klientów, konkurencji rynkowej, marketingu oraz aplikacji mobilnych. Grupą docelową wydarzenia są przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i kierownicy działów marketingu, sprzedaży, handlu, IT oraz BOK, a także osoby odpowiedzialne za komunikację wewnętrzną i związane z wdrażaniem systemów CRM w firmach.

Aby wziąć udział w konferencji, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Uczestnicy otrzymają certyfikat i materiały konferencyjne, a podczas spotkania będą mieli możliwość porozmawiać z ekspertami branży.  


Kliknij po więcej szczegółów

INFORMACJA PRASOWA 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz