4-gwiazdkowy hotel na konferencję w Krakowie? Wybierz Garden Square Hotel!

4-gwiazdkowy hotel na konferencję w Krakowie? Wybierz Garden Square Hotel!

Choć Kraków kojarzy się głównie z pięknym Rynkiem, malowniczym Kazimierzem czy imponującym Wawelem, to dziś udowodnimy, że pozostałe części miasta także mają wiele do zaoferowania. W mieście tym zdecydowanie znajdą coś dla siebie również klienci biznesowi, którzy szukają obiektu na organizację konferencji i szkoleń.

Potwierdza to Garden Square Hotel, czyli obiekt leżący w południowej części Krakowa. Ów obiekt zlokalizowany został na Łagiewnikach, jedynie 4 kilometry od Rynku Głównego.

Jest to nowoczesny, elegancki i nade wszystko komfortowy hotel, który zapewnia świetne warunki do pracy. Jego ofertę docenią szczególnie osoby oczekujące profesjonalnego podejścia, wysokiej jakości oraz przyjemnej atmosfery. Poniżej udowodnimy, dlaczego warto jest wybrać Garden Square Hotel na organizacje spotkań firmowych. Jeśli więc obiekt ten Cię zaciekawił, to koniecznie musisz poznać jego ofertę.

Gotowy? W takim razie serdecznie zachęcamy do lektury!


Sale konferencyjne w Krakowie

Atrakcyjna oferta tego miejsca w połączeniu z jego eleganckimi wnętrzami to prawdziwy klucz do sukcesu, jeśli chodzi o organizację spotkań biznesowych. Garden Square Hotel stanowi odpowiednie tło do tego, aby zrealizować wszelkie konferencje, szkolenia czy sympozja. Obiekt do dyspozycji gości oddaje nowoczesne centrum konferencyjne, które składa się z 3 sal. To klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia, których powierzchnia wynosi po 50 m2.


Warto dodać, że sale konferencyjne w Garden Square Hotel posiadają system ruchomych i dźwiękoszczelnych ścian, w rezultacie czego można dowolnie dzielić lub łączyć owe przestrzenie, dostosowując je do charakteru i potrzeb każdego przedsięwzięcia. W zależności od układu danej sali są one w stanie pomieścić do 100 uczestników. Pomieszczenia posiadają bezpośredni dostęp do światła dziennego, niemniej jednak w razie potrzeby można je oczywiście zaciemnić. Na wyróżnienie zasługuje też profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wszystkich sal konferencyjnych.


Nowoczesny hotel konferencyjny w Krakowie

W obiekcie można zorganizować nawet kilkudniowe spotkania biznesowe, ponieważ poza salami konferencyjnymi, do dyspozycji gości oddaje on również zaplecze noclegowe. Składa się ono z 72 nowoczesnych pokoi, które jednorazowo są w stanie pomieścić do 140 osób. Na gości czekają dokładnie: 7 pokoi 1-osobowych, 45 pokoi 2-osobowych typu twin lub double, 12 pokoi o podwyższonym standardzie typu deluxe, 2 pokoje rodzinne typu studio oraz 1 apartament. Są to pomieszczenia o 4-gwiazdkowym standardzie, w których zdecydowanie można skutecznie wypocząć. Pokoje są jasne, przestronne, stylowo urządzone oraz w pełni wyposażone. Znajdują się w nich m.in. telewizory, telefony, zestawy do parzenia kawy i herbaty, suszarki do włosów, sejfy i lodówki. Dodatkowo apartament posiada wannę.


A co z zapleczem gastronomicznym obiektu? Tutaj również nie będzie rozczarowania! Garden Square Hotel oferuje Restaurację 4Seasons, która jest elegancka, smaczna i bardzo przyjemna. Można w niej zorganizować kolacje firmowe nawet na 120 osób.


Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje, z czego doskonale zdaje sobie sprawę obsługa Garden Square Hotel. W obiekcie przygotowano więc strefę relaksu z sauną, z której polecamy skorzystać po długich spotkaniach biznesowych. Ci, którzy szukają aktywnego wypoczynku, również znajdą tam coś dla siebie. Czeka na nich profesjonalna siłownia.

Zapraszamy do wizytówki obiektu, w której czeka więcej informacji!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz