8 EDYCJA ROCZNIKA BRANŻY EVENT JUŻ WKRÓTCE

8 EDYCJA ROCZNIKA BRANŻY EVENT JUŻ WKRÓTCE

Przed nami ósma edycja Event Katalog | usługi & obiekt eventowe  – jedynego na rynku rocznika dedykowanego branży wydarzeń. Nowe wydanie już w czerwcu.

Katalog od 2010 roku gości na swoich łamach najlepszych ekspertów z zakresu organizacji eventów i patronuje najważniejszym imprezom branżowym. Publikacja obejmuje swoim zakresem pełen przekrój branży: od obiektów i miejsc eventowych, przez atrakcje imprezowe, po obsługę wydarzeń i wyposażenie (techniczne, gastronomiczne itp.). 

Organizatorzy eventów ciągle szukają nowych pomysłów, a dostawcy z branży wydarzeń prześcigają się w tworzeniu kolejnych, innowacyjnych rozwiązań. By nie dać się wyprzedzić konkurencji, trzeba trzymać rękę na pulsie i na bieżąco śledzić eventowe propozycje. A tych, co z roku na rok potwierdza Event Katalog, zdecydowanie nie brakuje: „Możemy śmiało powiedzieć, że katalog od lat „rośnie” razem z branżą, bo od pierwszej edycji 6-krotnie zwiększył się jego nakład oraz zasięg i 4-krotnie powiększyła się jego objętość. Dziś liczy ponad 200 stron” – informuje Marta Klecha, redaktor naczelna katalogu.

Z kolei Marzena Ziarkowska - manager ds. kluczowych klientów, podkreśla, że branża nieustannie się rozwija, a agencje eventowe i organizatorzy ciągle prześcigają się w wyszukiwaniu nowych miejsc i atrakcji: „Otrzymujemy wiele zapytań o miejsca i ich możliwości, dlatego postanowiliśmy w kolejnej edycji położyć mocny nacisk na rozwój właśnie tego sektora. Oczywiście pozostałe kategorie, z zakresu usług eventwoych, również zostały w znaczny sposób rozwinięte. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy otrzymują całoroczny pakiet działań online, bo równolegle prowadzone są kampanie w sieci, przez cały rok. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do współpracy”. 

Na łamach katalogu w sumie zaprezentowało się już ponad 1000 obiektów i usług eventowych. Corocznie od 2010 wydawnictwo zaskakuje swoim przejrzystym layoutem i przystępną formą. 

„Rocznik trafia bezpośrednio do osób decyzyjnych w kwestii organizacji eventów, wysyłany jest do nich imiennie, przez osiem lat pracy nad katalogiem, baza jego biznesowych odbiorców została znacząco rozbudowana i ciągle się powiększa” – tłumaczy Adam Żmuda, dyrektor zarządzający firmy EventPolska.biz, która jest wydawcą katalogu. „Cieszymy się, że nasza publikacja stała się narzędziem organizatorów wydarzeń w Polsce i że możemy pomagać im w codziennej pracy” – dodaje.

Informacje na temat współpracy oraz poprzednie wydania katalogu znaleźć można na www.e-eventkatalog.pl.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz