Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.05.2017

Adgar Conference Group przygotował dla swoich klientów wiosenną promocję na sale konferencyjne

Adgar Conference Group przygotował dla swoich klientów wiosenną promocję na sale konferencyjne

Adgar Poland, posiadający swoje obiekty konferencyjno-szkoleniowe na warszawskiej Ochocie i Biznesowym Mokotowie przygotował coś specjalnego - wiosenną promocję na wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Organizujesz szkolenie lub konferencję w tym roku? Nieważne czy Twój event odbędzie się w przyszłym tygodniu czy w grudniu. Jeśli zarezerwujesz salę do końca maja, otrzymasz 50% rabatu na wynajem.

Promocją jest objętych 30 sal szkoleniowych i konferencyjnych w dwóch obiektach: Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza i Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

Oba obiekty posiadają doskonałą lokalizację, co na pewno sprzyja organizacji eventów biznesowych o rozmaitym charakterze. Można się do nich w łatwy i szybki sposób dostać wieloma środkami transportu. Budynki zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny i komfortowy dla gości. Właściciel obiektów, Adgar Poland, skupia się na realizacji innowacyjnych konceptów biurowych, umożliwiających harmonijne łączenie się życia osobistego z pracą.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota to 20 komfortowych sal o powierzchni blisko  2000 m2, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum Konferencyjne Adgar Plaza oddaje do dyspozycji swoich klientów 9 w pełni wyposażonych pomieszczeń konferencyjnych i szkoleniowych. Największa sala konferencyjna ma aż 250 m2 powierzchni i może pomieścić nawet 300 osób.

Warunki promocji:

  • rabat dotyczy wszystkich sal szkoleniowych i konferencyjnych z wyjątkiem Atrium
  • rabatem objęte zostaną tylko nowo założone rezerwacje do końca maja 2017 (termin wydarzenia jest dowolny)
  • promocja nie łączy się z innymi promocjami lub pakietami

Więcej szczegółów: www.adgarconference.pl.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Warszawa
mazowieckie

Zobacz
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij