Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.09.2013

Adgar otwiera centrum sportu

Grupa Adgar zapowiada utworzenie centrum sportowego w zakupionym w czerwcu Ochota Office Park. Biuro projektowe Hermanowicz Rewski Architekci rozpoczęło już prace nad koncepcją architektoniczną.

Są już plany zagospodarowania biurowca przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie. Na parterze budynku powstanie pierwsze w Polsce centrum usług i handlu dla pasjonatów sportu. W jednym kompleksie znajdzie się najnowocześniejsza infrastruktura do ćwiczeń, biegania, pływania czy kolarstwa, do tego opieka profesjonalnych trenerów i fizjoterapeutów. Adgar planuje też miejsce dla sklepów z akcesoriami dla sportowców.

-Sam trenuję kolarstwo i doskonale wiem, jak ważna jest profesjonalna opieka trenera w czasie ćwiczeń, pomoc doświadczonego doradcy w czasie zakupów, a także możliwość spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń z pasjonatami tej samej dyscypliny, czego nie oferują sklepy samoobsługowe. Bardzo wiele osób zarzuca treningi z powodu źle dobranego sprzętu czy obuwia albo po prostu dlatego, że nie wiedzą, jak je prawidłowo prowadzić. Nasz obiekt z jego kompleksową ofertą będzie stanowił odpowiedź na potrzeby Warszawiaków w tym zakresie - mówi Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego prawie połowa Polaków uprawia sport. Najchętniej wybierane jest bieganie, pływanie i jazda na rowerze – które regularnie uprawia 66 % mieszkańców naszego kraju.

- Decyzja Grupy Adgar o stworzeniu centrum sportowego była poprzedzona gruntowną analizą rynku (…). Wstępne rozmowy z potencjalnymi partnerami centrum wskazują na duże zainteresowanie projektem - dodaje Marta Machus-Burek, dyrektor ds. strategii handlowych w dziale doradztwa i rozwoju projektów inwestycyjnych w firmie Colliers International.

Jedną z planowanych atrakcji będzie tak zwane Swim Jet Pools czyli jednoosobowe mini baseny do pływania pod prąd. Ponadto Adgar zapowiada też otwarcie całorocznej bieżni wokół biurowca, klubu fitness ze stacjami do ćwiczeń (również przed obiektem), centrum medycyny sportowej fizjoterapii i rehabilitacji.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij