Adgar Plaza B na Mokotowie już otwarty!

28 października 2010 r. Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. dokonała oficjalnego otwarcia budynku Adgar Plaza B, należącego do kompleksu Adgar, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.

PartyLite i Mostostal Warszawa, pierwsi najemcy tego 10-piętrowego biurowca klasy A o powierzchni najmu wynoszącej 11 700 m2 usytuowanego przy ul. Postępu 17b, już się wprowadzili, a kolejni wprowadzą się w ciągu następnych kilku dni i tygodni. W sumie w Adgar Plaza B zostało już wynajęte około 70% dostępnej powierzchni biurowej.

„Jesteśmy zadowoleni z postępu wynajmu powierzchni biurowej w Adgar Plaza. Fakt, że już w momencie oficjalnego otwarcia budynku Adgar Plaza B mamy podpisane umowy dotyczące około 70% dostępnej w nim powierzchni dowodzi, że najemcy doceniają oferowane przez nas wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy” – powiedział Eyal Litwin, wiceprezes Adgar Investments & Development Ltd.

„Wraz z intensywnym rozwojem Mostostalu Warszawa wzrosły nasze potrzeby w zakresie wynajmu wysokiej jakości powierzchni biurowej. W oparciu o wieloletnie, dobre doświadczenia współpracy z firmą Adgar, postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej współpracy i wynająć dodatkowe 3 piętra w ich najnowszej inwestycji. Z dotychczasowego doświadczenia wysoko oceniamy usługi oferowane przez Adgar jako właściciela i zarządcy obiektu” - powiedział Włodzimierz Woźniakowski, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki Mostostal Warszawa S.A.

„Cieszymy się z prestiżowej lokalizacji naszej nowej siedziby. Ze względu na nasz unikalny model biznesowy, który daje naszym współpracownikom, głównie kobietom, możliwość prowadzenia biznesu z domu, w naszym polskim biurze pracuje na stałe tylko 7 osób. Jednocześnie, jako międzynarodowa firma przywiązujemy dużą wagę do nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych w Adgar Plaza, które ułatwią nam łączność z oddziałami naszej firmy na całym świecie. Doceniamy także wyjątkowe warunki pracy: panoramiczne okna z widokiem na wewnętrzny dziedziniec zapewniające doświetlenie naturalnym światłem oraz Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, w którym możemy organizować większe spotkania” – wyjaśnia Tomasz Stanisławski, Dyrektor Generalny PartyLite.

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie
w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Wśród najemców kompleksu Adgar znajdują się: Antalis Poland, Biuro Informacji Kredytowej, DQS Polska, Gilead Sciences Polska, MAP Polska, Mostostal Warszawa, PartyLite, Pfizer, Schneider Electric, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w kompleksie Adgar jest Jones Lang LaSalle.

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia płynną pracę na wypadek awarii sieci miejskiej, oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu z parkowaniem. Oprócz 600 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.

Więcej informacji na temat kompleksu Adgar pod adresem: www.adgar.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz