Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
2.01.2018

Agencja Eventowa FSWO Sp. z o.o wyróżniona rekomendacją Polskiej Organizacji Turystycznej

Agencja Eventowa FSWO Sp. z o.o wyróżniona rekomendacją Polskiej Organizacji Turystycznej

12 grudnia 2017 Agencja Eventowa FSWO Sp. z o.o, członek Stowarzyszenia Branży Eventowej otrzymała rekomendację profesjonalnego organizatora kongresów z nadania Poland Convention Bureau.

Rekomendacje agencji przyznała Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau). Wyróżnione zostały podmioty wyspecjalizowane w obsłudze kongresów i podróży motywacyjnych w Polsce.  

Tego typu rekomendacje otrzymują firmy, które wykazują się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem, niezbędne jest także okazanie odpowiednich realizacji oraz rekomendacji od zagranicznych klientów, które potwierdzają wyspecjalizowanie w organizacji i planowaniu wydarzeń. Obowiązkowym elementem jest także posiadanie odpowiednio przygotowanego zaplecza technicznego oraz profesjonalnej kadry, która pozwala na realizację  kongresu.

Agencja FSWO, dzięki rekomendacji umocniła swoją pozycję na rynku, także tym  międzynarodowym. Ponadto certyfikowane firmy otrzymują aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej,  zapraszani są także  do udziału w  prezentacjach, międzynarodowych targach branżowych, podróżach studyjnych, warsztatach i  szkoleniach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

Gratulujemy!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij