Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.09.2013

Akademia eTravel rusza z Rzeszowa

Startuje kolejna seria bezpłatnych konferencji dla hotelarzy, biur podróży i agencji turystycznych. Pierwsze spotkanie Akademii eTravel już 23 września w Hotelu Rzeszów.

Wraz z końcem wakacji Akademia eTrawel zaprasza na kolejny cykl spotkań z ekspertami i praktykami branży. W najbliższych tygodniach odbędą się trzy konferencje z zakresu marketingu internetowego w turystyce i hotelarstwie. Kongres jest jedyną taką okazją, gdzie znakomici specjaliści dyskutować będą o panujących trendach i nowościach w promocji usług w internecie.

Ponad 70% polskich internautów poszukuje w sieci informacji o usługach turystycznych. Dzisiaj stanowi to grupę ponad 10 milionów osób zainteresowanych turystyką i hotelarstwem. Dlatego internet to już nie moda, a konieczność! Akademia eTravel podpowiada jak w praktyce dotrzeć do wirtualnych konsumentów oraz jak skutecznie promować i sprzedawać oferty i usługi na stronach obiektów hotelowych i biur podróży – mówi dr Rafał Marek, pomysłodawca i organizator konferencji.

Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom kadry kierowniczej oraz pracowników branży turystycznej i hotelarskiej. Uczestnicy wspólnie będą wymieniać poglądy, szukać inspiracji do nowych projektów. To również szansa na zyskanie praktycznej porady od najlepszych specjalistów z sektora usług turystycznych i hotelarskich.

Sponsorami Akademii eTravel są Grupa eholiday.pl oraz Adkontekst.pl. Patronem merytorycznym jest IAB Polska.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegóły i zapisy na stronie www.AkademiaeTravel.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij