Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.09.2009

Akademia Menadżerów Hotelarstwa

Jesienią Instytut Rynku Hotelarskiego zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu Akademie Menadżerów Hotelarstwa : Revenue Managemant w hotelarstwie. Szkolenie będzie miało miejsce w dniach 24-25 września w Warszawie. Wydarzenie prowadzone będzie przez Panią Ewę Rożnowską, która posiada kilkuletnie doświadczenie w branży międzynarodowego hotelarstwa.

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom podstawowych pojęć i wskaźników z tematyki zarządzania przychodami w hotelarstwie. Kolejnym zagadnieniem ma być tworzenie strategii sprzedażowych, które pozwolą zoptymalizować przychody, Revenue Per Availablr Room (RevPAR) oraz zyski w różnych stadiach popytu.

Revenue Managemant w hotelarstwie kierowany jest głównie do kadry kierowniczej oraz właścicieli hoteli. Oczywiście osoby pracujące w działach: sprzedaży, rezerwacji i marketingu również znajdą tu coś dla siebie.

Koszt szkolenia to 1350 zł .

Źródło: Instytut Rynku Hotelarskiego
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij