Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.11.2019

Akcja charytatywna polskiej branży eventowej ELFY!

Akcja charytatywna polskiej branży eventowej ELFY!

ELFY jest akcją charytatywną, w której już od 9 lat biorą udział członkowie, partnerzy i przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej. Z każdą kolejną edycją wydarzenie osiąga coraz lepsze rezultaty, zwiększając liczbę darczyńców i niosąc jeszcze więcej szczęścia. W tym roku akcja będzie organizowana dla podopiecznych z dwóch ośrodków dla dzieci. Akcja ELFY potrwa do 10 grudnia 2019 roku, kiedy to nastąpi przekazanie darów.

Tegoroczna Akcja ELFYjst dedykowana dla najbardziej potrzebujących podopiecznych dwóch placówek: Interferencyjnego Ośrodku Preadopcyjnego w Otwocku oraz Domu dla Dziecka "Keja" w Biskupcu. Lista potrzebnych przedmiotów jest bardzo długa i ukierunkowana na indywidualne potrzeby każdego z ośrodków. 10 grudnia przedstawiciele branży eventowej spotkają się w Klubie Stodoła na gali charytatywnej, aby przekazać owoce zbiórki w ręce potrzebujących.

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny to jedyny w skali kraju ośrodek przyjmujący noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, które są czasowo lub stale pozbawione opieki. Dzięki jego działaniom ochrania się dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa. Za cel główny ośrodek przyjmuje jak najszybsze przywrócenie rodziny maluchom znalezionych w oknach życia. Wśród najpotrzebniejszych rzeczy znajdują się między innymi termometry, mikrofalówka czy prześcieradła.

Keja. Dom Dziecka w Biskupcu zapewnia opiekę oraz wychowuje dzieci, które czasowo lub całkowicie zostały pozbawione opieki rodziców. Przyjmuje podopiecznych po interwencjach policyjnych lub na postawie postanowień sądów, dążąc do tego, aby wychowankowie stali się w pełni samodzielni. Wśród potrzebnych przedmiotów znajdują się akcesoria potrzebne zaraz po narodzinach, między innymi ubranka, pieluszki czy pościel do wózka. Jednocześnie SBE podjęło decyzję o przeprowadzeniu remontu w ośrodku. W tym celu będą potrzebne również materiały budowlane, elektryczne itp.

MojeKonferencje.pl ma przyjemność pełnić rolę patrona medialnego zbiórki. Serdecznie zachęcamy do udziału w Akcji ELFY! Każde dobre serce i pomocna dłoń są mile widziane!

Listę wszystkich potrzebnych przedmiotów oraz większą liczbę informacji można znaleźć na stronie: www.sbe.org.pl


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij