Akcja charytatywna polskiej branży eventowej ELFY!

Akcja charytatywna polskiej branży eventowej ELFY!

ELFY jest akcją charytatywną, w której już od 9 lat biorą udział członkowie, partnerzy i przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej. Z każdą kolejną edycją wydarzenie osiąga coraz lepsze rezultaty, zwiększając liczbę darczyńców i niosąc jeszcze więcej szczęścia. W tym roku akcja będzie organizowana dla podopiecznych z dwóch ośrodków dla dzieci. Akcja ELFY potrwa do 10 grudnia 2019 roku, kiedy to nastąpi przekazanie darów.

Tegoroczna Akcja ELFYjst dedykowana dla najbardziej potrzebujących podopiecznych dwóch placówek: Interferencyjnego Ośrodku Preadopcyjnego w Otwocku oraz Domu dla Dziecka "Keja" w Biskupcu. Lista potrzebnych przedmiotów jest bardzo długa i ukierunkowana na indywidualne potrzeby każdego z ośrodków. 10 grudnia przedstawiciele branży eventowej spotkają się w Klubie Stodoła na gali charytatywnej, aby przekazać owoce zbiórki w ręce potrzebujących.

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny to jedyny w skali kraju ośrodek przyjmujący noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, które są czasowo lub stale pozbawione opieki. Dzięki jego działaniom ochrania się dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa. Za cel główny ośrodek przyjmuje jak najszybsze przywrócenie rodziny maluchom znalezionych w oknach życia. Wśród najpotrzebniejszych rzeczy znajdują się między innymi termometry, mikrofalówka czy prześcieradła.

Keja. Dom Dziecka w Biskupcu zapewnia opiekę oraz wychowuje dzieci, które czasowo lub całkowicie zostały pozbawione opieki rodziców. Przyjmuje podopiecznych po interwencjach policyjnych lub na postawie postanowień sądów, dążąc do tego, aby wychowankowie stali się w pełni samodzielni. Wśród potrzebnych przedmiotów znajdują się akcesoria potrzebne zaraz po narodzinach, między innymi ubranka, pieluszki czy pościel do wózka. Jednocześnie SBE podjęło decyzję o przeprowadzeniu remontu w ośrodku. W tym celu będą potrzebne również materiały budowlane, elektryczne itp.

MojeKonferencje.pl ma przyjemność pełnić rolę patrona medialnego zbiórki. Serdecznie zachęcamy do udziału w Akcji ELFY! Każde dobre serce i pomocna dłoń są mile widziane!

Listę wszystkich potrzebnych przedmiotów oraz większą liczbę informacji można znaleźć na stronie: www.sbe.org.pl


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz